שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

נחשף בכלכליסט

כפי שנחשף בכלכליסט - דדי פרלמוטר מצטרף לגשר של אורלי לוי-אבקסיס

פרלמוטר, לשעבר הישראלי הבכיר באינטל, יוצב בצמרת רשימתה של לוי-אבקסיס לכנסת, ויהיה הקלף הכלכלי החזק שלה בדרך לקלפי. פרלמוטר: "שמח על ההזדמנות להצטרף לגשר"

אדריאן פילוט 23:5517.02.19

סופית: דדי פרלמוטר, לשעבר סגן נשיא אינטל העולמית ומי שנחשב לישראלי הבכיר ביותר בענקית השבבים, מצטרף למפלגת גשר של אורלי לוי-אבקסיס. מוקדם יותר הערב חשף "כלכליסט" את המגעים להצטרפותו של פרלמוטר אל הרשימה.

 

 

 

פרלמוטר עשה את כל הקריירה שלו באינטל וטיפס מעלה עד שהיה מועמד להחליף את מנכ"ל החברה העולמית לשעבר פול אוטליני. עם זאת, באפריל 2013 החליט דירקטוריון אינטל למנות לתפקיד את המנכ"ל הקודם בריאן קרזניץ', ובאוקטובר באותה שנה - אחרי 34 שנות קריירה - עזב פרלמוטר את אינטל.

 

ח"כ אורלי לוי-אבקסיס ח"כ אורלי לוי-אבקסיס צילום: עומר מסינגר

 

 

במאי 2014 מונה פרלמוטר לדירקטור בחברת השבבים הישראלית מלאנוקס. פרלמוטר משמש גם כיושב ראש המכון הישראלי לחינוך ופעיל גם בעמותת "תובנות בחינוך", המסייעת לבתי ספר ממצב סוציו-אקונומי נמוך. כמו כן הוא פעיל בעמותת "צופן" ובעמותת "מנהיגי העתיד", המפתחת מצוינות בקרב ילדים מהקהילה האתיופית.

 

"אני שמח על ההזדמנות להצטרף לגשר", מסר פרלמוטר, במסגרת הודעת התנועה על ההצטרפות. "זוהי הזדמנות אמיתית לחיבור בין כל חלקי האוכלוסיה בישראל וליצור הזדמנות חד-פעמית לסגירת פערים, ומתן הזדמנויות וליצור צמיחה כלכלית הוגנת למדינה ולכל מרכיביה”. 

יו"ר גשר אורלי לוי-אבקסיס מסרה כי "דדי הוא איש של חזון והגשמה. אדם שפרץ גבולות והגיע לתפקידים הבכירים ביותר בתעשייה העולמית, אך מעולם לא שכח מהיכן הגיע". עוד ציינה לוי-אבקסיס כי "דדי מביא איתו שנים של ניסיון, יכולות בינלאומיות והבנה עמוקה בחדשנות". 

 

אתמול צירפה לוי-אבקסיס לרשימתה את פרופ' יפעת ביטון, מרצה למשפטים ופעילה חברתית בולטת.

 

בראיונות שהעניקה בסוף השבוע הצהירה לוי-אבקסיס כי המגעים להצטרפותה למפלגת חוסן לישראל של בני גנץ נמצאים ב"השהייה", כאשר באותם רגעים ממש סגר האחרון עסקה עם ניסנקורן, שלו הובטח התפקיד הכלכלי הבכיר שתקבל "חוסן לישראל" - שר האוצר או שר הכלכלה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x