$
בארץ

בלעדי לכלכליסט

המשנה למנכ"ל כלל לשעבר מונתה לתפקיד סמנכ"לית הכספים במקורות

רונית זלמן מלאך החזיקה בתפקיד הבכיר בכלל ביטוח עד שפרשה מהחברה ביולי 2016 על רקע חילוקי דעות עם המנכ"ל, ובעקבות נגיסה בסמכויותיה. תהיה שותפה לתהליכי ההתייעלות שצפויה חברת המים הלאומית לעבור, ותנהל מספר יחידות

אמיתי גזית 10:4405.02.19
דירקטוריון 'מקורות' אישר בתחילת השבוע את מינויה של רונית זלמן מלאך לתפקיד סמנכ"לית הכספים בחברת המים הלאומית, במקומו של יוחאי שוחט (בנו של אברהם בייגה), שהודיע לפני מספר חודשים על פרישה.

 

 

  

רונית זלמן מלאך רונית זלמן מלאך

 

 

זלמן מלאך הייתה ראש מערך הכספים והמשנה למנכ"ל כלל ביטוח, עד אשר פרשה מהתפקיד ביולי 2016 על רקע חילוקי דעות עם מנכ"ל החברה איזי כהן ובעקבות נגיסה בסמכויותיה. בתפקידה האחרון שימשה סמנכ"לית לכספים ובקרה ומנהלת סיכונים ראשית בתע"ש מערכות, וליוותה את תהליך ההפרטה עד למכירת החברה לאלביט.

 

זלמן מלאך תהיה שותפה לתהליכי ההתייעלות שצפויה מקורות לעבור ותנהל מספר יחידות, ובהן: חשבות, כלכלה, צרכנים ונכסים (גבייה וניהול נדל"ן), גזברות וביטוח, ניהול סיכונים ובקרות פיננסיות. זלמן מלאך היא רו"ח מוסמכת, בעלת תואר שני במינהל עסקים (M.B.A) מטעם אוניברסיטת בר-אילן, ובעלת תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות (B.A) מטעם אוניברסיטת תל-אביב.

 

דירקטוריון 'מקורות' איחל לזלמן מלאך הצלחה בתפקידה החדש ומסר: "יכולותיה וכישוריה המוכחים של רונית בעולמות התוכן הפיננסי יתרמו לביסוס איתנותה וחוזקה של החברה, לצד עמידה ביעדיה המאתגרים במשק המים הישראלי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x