$
בארץ

אחרי 20 שנה בחברה: ערן כהן יחליף את יוסי דסקל כמנכ"ל בומברדייה ישראל

דסקל פורש לגמלאות לאחר 20 שנים בחברה הקנדית/גרמנית שהיא אחת מספקיות הקרונות של רכבת ישראל. כהן, עו"ד במקצועו שימש כסמנכ"ל תחבורה ישראל ומנהל רכש גומלין בין 2014-2017

ליאור גוטמן 10:4004.02.19
ערן כהן מונה למנכ"ל בומברדייה ישראל, והוא יחליף בתפקידו החדש את יוסי דסקל שפורש לגמלאות לאחר 20 שנים בבומברדייה.

 

ערן כהן מנכ"ל בומברדייה ישראל החדש ערן כהן מנכ"ל בומברדייה ישראל החדש צילום: רן יחזקאל

 

בומברדייה הקנדית/גרמנית היא אחת מספקיות הקרונות של רכבת ישראל, והיא מתמודדת בין השאר על מכרזי התחבורה החדשים שפורסמו על ידי החשב הכללי שבמשרד האוצר לרבות קו הרכבת החדש (הקו הירוק) שאמור להיפתח באמצע העשור הבא בירושלים.

 

 

 

יוסי דסקל יוסי דסקל צילום: יריב כץ

 

 

דסקל החל את מסלולו המקצועי בצה"ל ובשנת 1990 מונה לסגן ראש חטיבת המחקר באמ"ן. באמצע שנות ה-90 כיהן כאחד מנספחי צה"ל באירופה ולאחר מכן כקצין המודיעין של פיקוד מרכז. בשנת 2000 השתחרר משירותו הצבאי ומאז הוביל את בומברדייה בשוק התחבורה המקומי לרבות הפיכת החברה לספקית הקרונות העיקרית של רכבת ישראל לרבות חתימת עסקאות מקומיות בהיקף של מאות מיליוני שקלים.

 

כהן, עו"ד במקצועו, החל לעבוד בחברת בומברדייה בשנת 2007 בתפקיד של מנהל מכירות ופיתוח עסקי של ציוד נייד. בין 2014 לשנת 2017 כיהן ככסמנכ"ל תחבורה ישראל ומנהל רכש גומלין, ובסוף אותה שנה מונה למנהל מכירות ופיתוח עסקי גלובלי במטה בומברדייה תחבורה בברלין. תפקידו האחרון בחו"ל היה מנהל ממשל תאגידי במטה בומברדייה בברלין.

 

בשנה הקרובה ימשיך דסקל לייעץ לחברה וילווה את כהן שייכנס לתפקידו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x