שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

בליכוד החלו בגיוס כספים במיזם מימון המונים להגנת נתניהו

הלילה גויסו תוך כמה שעות 40 אלף שקל להגנת רה"מ מתוך יעד של מיליון שקל. האיש מאחורי היוזמה: מושיקו פסל ממארגני ה"לאומיאדה" המתמודד בפריימריס בליכוד

צבי זרחיה 23:4323.01.19

בליכוד החלו בגיוס כספים באמצעות מיזם מימון המונים - זאת לצורך מימון הגנתו המשפטית של ראש הממשלה בנימין נתניהו. היעד הוא לגייס מיליון שקל בתוך 40 יום.

 

 

 

 

הלילה, כמה שעות לאחר פתיחת המיזם באתר Giveback גויסו כ-40 אלף שקל שקלים מ-98 תורמים. היוזם הוא מושיקו פסל ממארגני ה"לאומיאדה" המתמודד בעוד כשבועיים בפריימריס בליכוד.

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו ראש הממשלה בנימין נתניהו צילום: Ariel Schalit

 

יצוין, כי העברת כספי התרומות אל ראש הממשלה טעונה את אישור מבקר המדינה ו"ועדת ההיתרים". בעבר ניתנה לשרים האפשרות לגייס כספים למימון ההגנה המשפטית, והדבר ניתן גם לח"כים באישורה של ועדת האתיקה של הכנסת.

 

לפי האתר, מי שתורם 50 שקלים מקבל מייל תודה מהמארגנים. מי שתורם 100 שקלים מקבל שיחה ממארגני המיזם. ומי שתורם 500 שקלים מוגדר כ"ביביסט אמיתי".

 

פסל כתב באתר: "הצטרפו אלינו והשתתפו בהגנתו המשפטית של רה"מ - זה המאבק של כולנו. לאחר שהוועדה למתן היתרים דחתה את בקשתו של רה"מ למימון הגנתו, התפקיד שלנו, אזרחי ישראל, הוא לסייע למימון הגנתו המשפטית במאבק של כולנו".

 

פסל הציג את עצמו באתר: "שמי מושיקו פסל בן 29 מגבעתיים ואני אזרח מודאג הצופה מהצד בהתנהלות האנטי דמוקרטית של גורמי התקשורת במדינתו, אני קורא לכם אזרחים יקרים, בואו נעזור לראש הממשלה שלנו".

 

לדברי פסל, "הכסף שיגויס מיועד אך ורק לצורך מימון הגנתו המשפטית של ראש הממשלה ויישמר בנאמנות אך ורק למטרה זו". פסל הדגיש כי "אני מאמין שיחד נוכל לנצח. זה הזמן להתלכד ולתרום, כל אחד כפי יכולתו, להצלחתו של ראש ממשלתנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x