$
בארץ

כחלון: פייפאל תכניס לישראל פלטפורמת שירותים פיננסיים מתקדמים

שר האוצר הנמצא בפורום הכלכלי העולמי בדאבוס נפגש עם נשיא ומנכ"ל פייפאל העולמי, דן שולמן, וסיכם איתו על הגעת צוות בכיר לישראל. לדבריו, החברה הביעה רצון להרחיב את פעילותה בארץ כדי להיות שחקן משמעותי - בעיקר בקרב עסקים קטנים

עמרי מילמן 18:5322.01.19

שר האוצר, משה כחלון, הנמצא בכנס הפורום הכלכלי העולמי בדאבוס, סיכם עם נשיא ומנכ"ל פייפאל העולמי, דן שולמן, על הגעת צוות לישראל במטרה להכניס את פלטפורמת פייפאל בשירותים פיננסיים מתקדמים ובמתן אשראי לעסקים קטנים, לצורך הגברת התחרות בתחום הבנקאות. הצוות הבכיר המקצועי של פייפאל יגיע בקרוב לישראל.

 

 

 

 

פגישתו של כחלון עם אנשי פייפאל פגישתו של כחלון עם אנשי פייפאל צילום: דוברות שר האוצר

 

לפי כחלון, החברה הביעה נכונות ורצון להרחיב את פעילותה בארץ כדי להיות שחקן משמעותי בשוק הישראלי ולתרום מהידע וההזדמנויות העסקיות שמביאה עימה בעיקר בקרב עסקים קטנים.

 

שולמן ציין בפגישה שלפייפאל שירותים ופלטפורמות מתקדמות וחדשניות במתן המענה לעסקים קטנים וכבר כיום למעלה מ-21 מיליון סוחרים, בעיקר בארה"ב, נהנים מהפלטפורמות המתקדמות של מתן אשראי ושירותים פיננסיים. הוא ציין שיש לו ציפייה גדולה להרחיב את פעילות פייפאל בישראל לטובת עסקים קטנים.

 

כחלון הוסיף כי הוא "רואה חשיבות גדולה בהרחבת פעילותה של פייפאל בישראל ובמתן מענה לשירות הנדרש לעסקים הקטנים". בנוסף, ציין כחלון, "אבחן בחיוב המשך הסרת חסמים משמעותית שתאפשר הרחבת שירותים פיננסיים בינלאומיים באמצעות חברות כמו פייפאל".

 

מוקדם יותר היום אמר כחלון כי ייפגש עם נציגי אמזון ש"רוצה להיכנס לישראל, להביא את קדמת הטכנולוגיה לישראל, ועם גוגל. הן רוצות מישהו בדרגה של שר אוצר, והגעתי. נסעתי ל-24 שעות כי יש לי פה פגישות מאוד חשובות כדי לקדם אינטרסים, גם של חברות ישראליות. יש פה עסקאות במיליארדי דולרים שמצריכות דחיפה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x