$
בארץ

נשיא להב מקים מפלגה שתתמודד לכנסת - מפלגת העצמאים והעסקים בישראל

עו"ד רועי כהן, נשיא לשכת ארגוני העצמאים והעסקים הקטנים: "אנחנו נהיה הפתעת הבחירות של 2019". לדבריו, "מרגע זה לא יהיה יותר קל לרכוב על גבם של העצמאים בישראל. זה נגמר. מהיום יש מפלגה, יש נציגות, יש ישיבה בתוך הכנסת ובממשלה"

צבי זרחיה 11:5902.01.19

עו"ד רועי כהן, נשיא להב, לשכת ארגוני העצמאים והעסקים הקטנים, הודיע הבוקר על הקמת מפלגת העצמאים והעסקים בישראל שתתמודד בבחירות הקרובות לכנסת. ברשימה שותפים ראשי הארגונים העסקיים ועצמאים.

 

 

 

המפלגה החדשה תייצג את בעלי העסקים והעצמאים. בישראל יש כיום כ-530 אלף עצמאים ועצמאיות מתוכם 287 אלף "עצמאים בודדים" שאינם מעסיקים עובדים. סיסמת המפלגה: "לא ימין, ולא שמאל - פרנסה".

 

רועי כהן נשיא לשכת העצמאים והעסקים הקטנים רועי כהן נשיא לשכת העצמאים והעסקים הקטנים צילום: טל אזולאי

 

"אני מודיע לכם, שמרגע זה לא יהיה יותר קל לרכוב על גבם של העצמאים בישראל. זה נגמר", אמר כהן. "מהיום יש מפלגה, יש נציגות, יש ישיבה בתוך הכנסת ובממשלה. מהיום יש את מפלגת העצמאים".

 

עוד אמר כהן כי "530 אלף משפחות הן מיליון וחצי אזרחי המדינה שחיים כל חודש מחדש מהעסק, ולהם בני זוג וילדים. מטרתנו – להביא כ-10% מהמשפחות הללו שהפעם יצביעו עבור עצמם. בשביל עתידם הכלכלי. בשביל הזכויות שנגזלו מהם. 5 מנדטים - ואנו לוקחים את גורלנו בידינו. אנחנו נהיה הפתעת הבחירות של 2019".

 

כהן תקף את תוכנית "נטו עסקים" של משרד האוצר ומשרד הכלכלה שגררו את הנושא כשנה שלמה וכשהכריזו על 600 מיליון שקל לסיוע לעסקים קטנים זה נגמר לדבריו בנטו כלום, נטו דיבורים.

 

"זה היה השלב שבו הבנתי שחייבים לעשות מעשה. ומה כבר ביקשנו, צעדים להגדיל את הפריון והצמיחה במשק, פחת מואץ, קיזוז הפסדים לאחור, הכרה בהוצאות לייצור הכנסה, רשת ביטחון סוציאלית לעצמאי ובעל עסק שקורס. ומה קיבלנו? כלום, בדיחה עצובה על חשבוננו. " אמר עו"ד כהן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x