שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

התפטר מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, ישראל דנציגר

ל"כלכליסט אמר: "אני לוקח את תקופת הבחירות הזו כדי להתארגן. אם תגיע הצעה קונקרטית להשתלב באחת המפלגות בבחירות הבאות אבחן זאת". הוא הכחיש שהוא "סגור" באיזושהי מפלגה

ליאור גוטמן 12:5330.12.18

מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, ישראל דנציגר, הודיע היום  על פרישתו. דנציגר מכהן כמנכ"ל המשרד מספטמבר 2015 בהתחלה תחת השר אבי גבאי ולאחר מכן תחת זאב אלקין. הוא הגיע לשירות הציבורי לאחר קריירה כיזם ומנכ"ל חברת היי-טק.

 

בקדנציה של דנצינגר התנהל המאבק לסגירת מכל האמוניה בחיפה, מעבר שהחל בכשלון של המכרז הממשלתי והסתיים בסגירת המכל בהוראת בימ"ש ובנייה של מתקן בדרום. עוד הוביל דנצינגר את המהלך להורדת השימוש בפחם כדלק לייצור חשמל כמו גם הוצאת מכרזים שונים של תחבורה נקיה (חשמלית או מבוססת על גז טבעי) במקומות שונים בארץ.

 

 

ישראל דנציגר. התפטר ישראל דנציגר. התפטר צילום: המשרד להגנת הסביבה

 

"זכיתי להוביל ביחד עם השר זאב אלקין מהפכות משמעותית המצילות חיים ומשפרות את בריאותם של תושבי מדינת ישראל", אמר דנצינגר.

 

השר להגנת הסביבה, זאב אלקין הוסיף: "ביחד הצלחנו להפוך את המשרד להגנת הסביבה לשחקן חשוב ומשמעותי במשק, ולגורם משפיע בחברה הישראלית, ואני מאחל לישראל הצלחה בהמשך הדרך."

בשיחה עם "כלכליסט" אמר דנצינגר שהוא רואה עצמו ממשיך בציבוריות הישראלית, אם כי הכחיש שהוא "סגור" באיזושהי מפלגה. "אני לוקח את תקופת הבחירות הזו כדי להתארגן. אם תגיע הצעה קונקרטית להשתלב באחת המפלגות בבחירות הבאות אבחן את זה, למרות שאין שום דבר על הפרק", אמר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x