$
בחירות 2019
באנר ערוץ בחירות 2019

כחלון בתגובה על הקדמת הבחירות: לא ניתן לפגוע בתוכנית "מחיר למשתכן"

שר האוצר אמר לאחר ההודעה על הקדמת הבחירות היום כי "130 אלף זוכי מחיר למשתכן צריכים לדעת שאנחנו פה ולא ניתן לפגוע בתוכנית הזו"

צבי זרחיה 17:0924.12.18

שר האוצר משה כחלון אמר היום (ב') כי "לא ניתן לפגוע בתוכנית מחיר למשתכן". שר האוצר אמר התייחס לתוכנית הדגל שלו בישיבת סיעת "כולנו" בראשותו ולאחר ההודעה על הקדמת הבחירות וקיומן בראשית חודש אפריל.

 

 

 

כחלון אמר כי "130 אלף זוכי מחיר למשתכן צריכים לדעת שאנחנו פה ולא ניתן לפגוע בתוכנית הזו". עוד אמר כי גורמים רבים רוצים לפגוע בתוכנית הזו "כדי שלא תגיעו לדירה".

 

שר האוצר משה כחלון שר האוצר משה כחלון צילום: צילום מסך שידור לע"מ

 

 

כחלון הוסיף כי "כדי לשמור על יציבות במשק, החלטנו יחד ללכת לבחירות כמה שיותר מהר, כדי שלא נוציא הרבה כסף לבחירות". הוא מנה את הפעולות של מפלגתו מאז תחילת הקדנציה ובהן: מחיר למשתכן, תוכנית חיסכון לכל ילד, סבסוד צהרונים, העלאת שכר חיילי צה"ל ועוד.

 

ההחלטה על הליכה לבחירות התקבלה לאחר שהתבררו הקשיים בהעברת חוק הגיוס. זאת, לנוכח התנגדותה של אגודת ישראל לחוק, ובשל הודעתה של יש עתיד כי תתנגד גם היא. ההליכים לפיזור הכנסת יחלו מחרתיים והיא תצא לפגרת בחירות. בתוך כך, הגיבה הבורסה של תל אביב להודעה עם נפילות במדדים המובילים.

 

רה"מ בנימין נתניהו אמר בישיבת סיעת הליכוד בצהריים כי "הקואליציה הנוכחית זה הגרעין והבסיס לקואליציה הבאה. אנו באים לבקש מנדט ברור מהבוחר להמשיך להוביל את מדינת ישראל בדרך שלנו. היא עשתה רבות לאזרחי ישראל ותעשה רבות לטובת מדינת ישראל".  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x