שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

שוב תקלה בקו הרכבת לירושלים: בעיה מכאנית בקטר, החברה ביטלה נסיעות

רק הבוקר שיבח שר התחבורה ישראל כץ את הפעילות בקו וצייץ בחשבון הטוויטר שלו כי בשעה שאזרחי ישראל חגגו הדלקת נר שמיני של חנוכה נשבר שיא הנוסעים ביום אחד בקו עם יותר מ-15 אלף נסיעות

ליאור גוטמן 16:1410.12.18

הקו (החצי חשמלי) בין ירושלים לנמל התעופה בן גוריון ממשיך לסבול מתקלות: הנהלת רכבת ישראל מודיעה לפני שעה קלה (ב) כי "בשל תקלה מכאנית שנתגלתה באחד הקטרים הפועלים בקו נתב"ג-ירושלים, בסמוך לתחנת ירושלים נבון, בוטלו שתי הרכבות של השעה 15:30. צוות הרכבת התגבר על התקלה, והנוסעים הורדו בתחנת ירושלים נבון כמתוכנן, אולם בעיכוב". ברכבת זהירים ומעריכים שהקו יחזור לפעול כסדרו בשעה זו.

 

התקלה הנוכחית אינה הראשונה בקו, ולמעשה מיום השקתו הוא סובל מגגומים רבים ששיאם הגיעו בתקיעת 150 נוסעים באחת המנהרות שם רק לפני כמה שבועות.

 

 

מימין בנימין נתניהו וישראל כץ בתחנת הרכבת יצחק נבון בירושלים מימין בנימין נתניהו וישראל כץ בתחנת הרכבת יצחק נבון בירושלים צילום: אוהד צויגנברג

 

רק הבוקר שיבח שר התחבורה ישראל כץ את הפעילות בקו וצייץ בחשבון הטוויטר שלו שבשעה שאזרחי ישראל חגגו הדלקת נר שמיני של חנוכה נשבר שיא הנוסעים ביום אחד בקו עם יותר מ-15 אלף נסיעות.

 

לדברי כץ, שהשיק את הקו במוכנות חלקית, עד היום עברו שם כ-350 אלף נוסעים שנהנו מנסיעות חינם אין כסף. הנסיעה החינמית אמורה להסתיים בסוף החודש אלא אם כן שר האוצר משה כחלון יסכים לסבסד את הנסיעות שם גם במהלך 2019.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x