$
בארץ

אין הסכמות: העיצומים בחטיבת המטענים של הרכבת יימשכו גם מחר

נציגי ועד העובדים נפגשו היום עם שר התחבורה, ישראל כץ, במטרה ללבן את המחלוקות בחברה שהובילו להשבתה של הובלת האמוניה מתחילת השבוע. יו"ר הוועד: אין כוונה לנקוט בעיצומים שיפגעו ברכבות הנוסעים

ליאור גוטמן 16:5926.11.18

העיצומים בחטיבת המטענים של רכבת ישראל לא הולכים לשום מקום: ועד עובדי הרכבת, בראשות גילה אדרעי, נפגש היום עם שר התחבורה, ישראל כץ, במטרה ללבן את המחלוקות בחברה שהובילו להשבתה של הובלת האמוניה ברחבי הארץ, במסגרת העיצומים שהחלו השבוע.

 

 

שר התחבורה, ישראל כץ, ויו"ר ועד עובדי רכבת ישראל, גילה אדרעי שר התחבורה, ישראל כץ, ויו"ר ועד עובדי רכבת ישראל, גילה אדרעי צילום: אלכס קולומויסקי, אלעד גרשגורן

 

 

העובדים מצידם הגיעו לפגישה עם רשימת דרישות, כולל כאלו שקשורות לקו החשמלי החדש מנתב"ג לירושלים. בפגישה השתתפו בין השאר נציגי ההסתדרות והנהלת החברה, אולם בשיחה עם כלכליסט אומר יו"ר ארגון עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי, שלא הושגו שום הסכמות. "השר לא רוצה עכשיו מהומות והוא מנסה לתווך בין הצדדים", חידד אדרי.

 

לפיכך, בוועד העובדים הודיעו שהעיצומים בהם נוקטים העובדים ימשכו גם מחר. במסגרת העיצומים בחטיבת המטענים, לא יצאו רכבות אמוניה מחיפה לאשדוד ומאשדוד לצפע (דימונה).

 

יו"ר ועד העובדים, גילה אדרעי, מסרה בתום הפגישה: "אנחנו מודים לשר על הפגישה. השר היה קשוב והבין את מצוקת העובדים הקיימת היום ברכבת. הסברנו לשר כי ההנהלה פוגעת בעובדים ובזכויותיהם. אנחנו תקווה שההנהלה תדע לקחת את הדברים שעלו בפגישה וליישם אותם במסגרת המו"מ. ככל שההנהלה תמשיך בפעולותיה הפוגעניות, אנו נמשיך בעיצומים". עוד הבטיחה אדרעי שאין כוונה לנקוט בעיצומים שיפגעו בתנועת רכבות הנוסעים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x