$
בארץ

החשד לשימוש במידע פנים באל על: בכירי החברה הגיעו למשרדי רשות ני"ע

נושאי המשרה שעוכבו אתמול לחקירה שוחררו בלילה לבתיהם, וישובו הבוקר למשרדי רשות ני"ע בת"א להמשך החקירה. בשלב זה לא ידוע עדיין מהו מידע הפנים שדלף לכאורה

תומר גנון 11:1215.11.18

החשד לשימוש במידע פנים בחברת התעופה אל על: נושאי המשרה שעוכבו אתמול לחקירה שוחררו בלילה לבתיהם, וישובו הבוקר (ה') למשרדי רשות ני"ע בת"א להמשך החקירה. בשלב זה לא ידוע עדיין מהו מידע הפנים שדלף לכאורה.

 

בין בכירי אל על שהגיעו הבוקר למשרדי הרשות נמצאים מנכ"ל החברה, גונן אוסישקין; יוסי בראזני סמנכ"ל תחזוקה והנדסה; אריאל שוורצברג, כלכלן החברה; יעקב שחר, גזבר החברה ורונית דורנבושט, אנאליסטית בחברה.

 

גונן אוסישקין מנכ"ל אל על מגיע לחקירה ברשות ניירות ערך גונן אוסישקין מנכ"ל אל על מגיע לחקירה ברשות ניירות ערך צילום: יריב כץ

 

אתמול בבוקר פתחה הרשות בחקירה גלויה. חוקרי הרשות פשטו על משרדי החברה בלוד וערכו חיפוש. החברה דיווחה לבורסה בשעות הערב על החקירה. מניית אל על קפצה אתמול במהלך המסחר בבורסת ת"א ב-7.7%. החברה צפויה לפרסם בעוד שבוע את התוצאות הכספיות שלה ברבעון השלישי של 2018.

 

עו"ד אופיר סטרשנוב, ממשרד כהן-סטרשנוב-לונדון, המייצג את יוסי בראזני ויעקב שחר מסר: "מר בראזני ומר שחר נחקרו כעדים בלבד, והם אינם חשודים בדבר. השניים סייעו לרשויות האכיפה ככל שנדרשו".

 

 

יעקב שחר גזבר אל על יעקב שחר גזבר אל על צילום: יריב כץ

 

 

אריאל שוורצברג כלכלן באל על אריאל שוורצברג כלכלן באל על צילום: יריב כץ

 

 

 

מסר עדות. יוסי בראזני סמנכ"ל תחזוקה והנדסה באל על מסר עדות. יוסי בראזני סמנכ"ל תחזוקה והנדסה באל על צילום: יריב כץ

 

 

רונית דורנבושט אנאליסטית באל על רונית דורנבושט אנאליסטית באל על צילום: יריב כץ

 

 

ד"ר צבי גבאי ממשרד ברנע המייצג את רונית דורנבושט מסר: "מרשתי לא נחקרה באזהרה והתשאול שלה נדרש לצורך מסירת מידע בלבד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x