$
תיירות

בלעדי לכלכליסט

מסמכי המשפט חשפו מה הדיילים באל על חושבים על האוכל בטיסה

מכתב ההגנה שהגישה חברת התעופה עולה מידע מפתיע: אנשי צוות רבים מעדיפים לא לאכול את האוכל המוצע להם במהלך הטיסות בטענה כי צריכה ממושכת ועקבית של מזון זה אינה בריאה. מאל על נמסר: "עניינה של התביעה הוא ביחסי עבודה וכל ניסיון להטותה אל תחום איכות המזון בטיסות החברה היא מגמתית"

תומר הדר 12:5117.10.18

מה דעתם של דיילי אל על הארוחות המוגשות בטיסות? התשובה, כך עולה ממסמכים שהוגשו לבית המשפט, אינה חיובית במיוחד. מסתבר שדיילים רבים מעדיפים שלא לאכול את המזון שמגישה חברת התעופה.

 

כפי שנחשף ב"כלכליסט", לפני מספר חודשים הוגשה תביעה נגד אל על על ידי דיילים לשעבר בחברה. עיקר התביעה נגע לנושא החזרי האש"ל של אנשי צוותי האוויר. לאחרונה הגישה אל על לבית המשפט כתב הגנה ממנו עולה כי הדיילים יכולים לאכול במטוס את הארוחות המוצעות על ידי אל על, אך בוחרים לא לעשות זאת. לפי לשון המסמכים שהגישה אל על לבית המשפט: "לא מעט אנשי צוות בוחרים במכוון שלא לאכול את המנות המוצעות לצוות במטוס, משום שהם סבורים כי אכילתו של המזון בטיסות באופן עקבי וממושך אינו בריא או שהמזון בעל ערך קלורי גבוה". יש לציין כי המזון המוגש לצוות המטוס אינו שונה באופן מהותי מזה שמוגש לכלל הנוסעים. עם זאת, המזון המוגש לדיילים הסועדים במטבח המטוס נארז לעתים באופן שונה.

 

 

 

 

אל על עצמה ביצעה במהלך השנים האחרונות מספר שינויים משמעותיים בתפריטיה במטרה לבצע רענונים ולהתאים את המזון לטעמם של הנוסעים. בין היתר הושק בשנים האחרונות תפריט מזון בריא בהזמנה מיוחדת. במקביל, ביצעה החברה השנה גם מהלכים שבמסגרתם צומצם התפריט והוגשו לנוסעים כריכים מבית רשת "ארקפה".

 

מאל על נמסר: התביעה נמצאת בבירור בבית המשפט. החברה תגיב בערכאות המקובלות. יודגש בזאת כי עניינה של התביעה הוא ביחסי עבודה וכל ניסיון להטותה אל תחום איכות המזון בטיסות החברה היא מגמתית. אל על מקפידה על סטנדרטים גבוהים בכל הקשור לאיכות המזון בטיסותיה".

 

אל על. לא מעט אנשי צוות סבורים כי לאכול את האוכל המוגש בטיסות באופן עקבי וממושך אינו בריא אל על. לא מעט אנשי צוות סבורים כי לאכול את האוכל המוגש בטיסות באופן עקבי וממושך אינו בריא

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x