$
בארץ

עדות נוספת נגד הראל ויזל: "הכניס את ידי לתוך המכנסיים שלו"

ערוץ 10 פרסם עדות נוספת נגד מנכ"ל ובעל השליטה בפוקס; ד', שעבדה בעבר בסביבתו של ויזל, סיפרה: "פעם אחת אני זוכרת שיצאתי מהשירותים והוא פתאום בא, דחף אותי לשירותים והדביק לי נשיקה"; ויזל: "המקרים המתוארים מסולפים מן היסוד"

שירות כלכליסט 21:0628.08.18

עדות חדשה נגד  מנכ"ל פוקס ובעל השליטה, הראל ויזל, פורסמה הערב בחדשות 10.

 

ד', שעבדה בעבר בסביבתו של ויזל, סיפרה: "פעם אחת אני זוכרת שיצאתי מהשירותים והוא פתאום בא, דחף אותי לשירותים והדביק לי נשיקה. איך הגבתי? הייתי בשוק, רעדתי כולי. קיפאון מוחלט.

 

"פעם אחרת אני יוצאת מאוחר בלילה לאוטו ושוב הוא מגיח, מנשק אותי. שוב לא הגבתי. אהבתי את העבודה והייתי צריכה את הכסף".

 

לדברי ד', "פעם נוספת, הייתי איתו בחו"ל. אנחנו יוצאים מאיזה מקום ואז הוא פתאום לוקח לי את היד ומכניס אותה לתוך המכנסיים שלו. זה היה מפחיד. קפאתי".

 

הראל ויזל הראל ויזל צילום: עמית שעל

היא הבהירה כי "ניסיתי אחרי זה לא להיות לידו. הייתי ממציאה תירוצים כדי שלא להיקלע לסביבה שלו". עוד סיפרה: "היתה, למשל, פעם שהוא קרא לי למשרד שלו מוקדם בבוקר. פתאום הוא אומר לי, 'את רוצה למצוץ לי?'. זה היה כשאנחנו שותים קפה ואין שם אף אחד. זה היה הלם. לא הגבתי. איכשהו הצלחתי לצאת".

 

לפי הפרסום בחדשות 10, ד' הסכימה להיבדק בפוליגרף - ונמצא כי היא דוברת אמת.

 

לפני שבוע פרסם העיתונאי רביב דרוקר בערוץ 10 תחקיר שחשף שורה של הטרדות מיניות שביצע לכאורה ויזל.

 

הראל ויזל הראל ויזל

הראל ויזל מסר בתגובה: "המקרים המתוארים מסולפים מן היסוד. ערוץ עשר ממשיך למחזר חומרים. ולאור זאת, אין בכוונתי להמשיך ולספק חדשות לבקרים תגובות לחומרים ממוחזרים וליטול חלק בקמפיין זה".

 

מרשת פוקס נמסר בתגובה: "בשל חשיבות הנושא ועדת הביקורת של החברה החליטה בתחילת השבוע לפתוח בהליך בדיקה יסודית ועל מינוי בודקת חיצונית כבר במהלך הימים הקרובים לבדיקת הטענות. אנו חוזרים ומדגישים כי הקבוצה פועלת בהתאם להוראות הדין ומפעילה מנגנונים בתוך החברה לצורך בירור וטיפול בנושאים אלה ובכללם קיומם של ממונה על מניעת הטרדה מינית בחברה וכן 'מלשינון' המאפשר פניות ותלונות אנונימיות לכל אחד מעובדות ועובדי החברה". 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x