שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

שלי יחימוביץ' בפוסט: איתן ברושי הטריד חיילת כשהיה מג"ד שלה

יחימוביץ', חברת סיעתו של ברושי, אומר כי כותבת כי בדקה ביסודיות רבה את התלונה, וכי לאחרונה פנו אליה כמה נשים נוספות והיא תפעל לפי רצון הנפגעות באשר לפרסומן; עורך דינו של ברושי: "לאחר שתוסר חסינותה של יחימוביץ' תוגש נגדה תביעת דיבה"

צבי זרחיה 18:1012.08.18

ח"כ שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני) מפרסמת בעמוד הפייסבוק שלה עדות נוספת של אשה אשר ח"כ איתן ברושי היה המג"ד שלה בצה"ל והיא חוותה ממנו לטענתה הטרדות מיניות קשות ומעשים מגונים.

 

יחימוביץ' כותבת כי בדקה ביסודיות רבה את התלונה, וכי לאחרונה פנו אליה כמה נשים נוספות והיא תפעל לפי רצון הנפגעות באשר לפרסומן. יחימוביץ' כותבת כי עולה דפוס רצדיביסטי (חזרתי) של התנהגות, שגם אם במישור הפלילי חלה על חלק ממנה התיישנות – הרי שהיא הופכת את המשך השהיה של ברושי במערכת הפוליטית לבלתי נסבל ולבלתי קביל. 

 

לפוסט המלא לחצו כאן

 
ח"כ שלי יחימוביץ' ח"כ שלי יחימוביץ' צילום: עמית שעל

 

 

ח"כ איתן ברוש ח"כ איתן ברוש צילום: ארז ביט

 

ח"כ מיכל בירן (המחנה הציוני): "בעקבות הפרסום של שלי יחימוביץ' אודות מתלוננות נוספות שהעידו כי הוטרדו מינית על ידי איתן ברושי, אני שבה וקוראת לו להתפטר. אם ברושי מאמין בחפותו, עליו להיאבק עליה מחוץ לכתלי הכנסת. אנו מחויבים קודם כל לציבור, ומחויבים לאותן נשים שנאלצות לראות שוב ושוב את מי שפגע בהן ולתהות - איך יכול להיות שאדם כזה מכהן כחבר כנסת. הכנסת איננה מקום למי שמצטברות עליו כל כך הרבה עדויות שליליות. ברושי - תתפטר").

 

עורך דינו של ברושי, עו"ד אילן בומבך, מסר בתגובה: "אני קורא לח"כ יחימוביץ' להסיר את חסינותה ולהתמודד עם הכפשותיה במקום שבו מבררים את העובדות - בבית המשפט ולא בפייסבוק. לאחר שתוסר חסינותה של יחימוביץ' תוגש נגדה תביעת דיבה. הדברים לא היו ולא נבראו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x