שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

בקרוב: חברת קורקינטים חשמליים שיתופיים תחל לפעול בישראל

חברת BIRD תחל בפיילוט עם אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב ולאחר מכן תתרחב לאזורים נוספים. במסגרת הפעילות, יוכלו הלקוחות להירשם באמצעות האפליקציה כדי לדעת היכן הקורקינטים מצויים. ומה עלות הנסיעה?

תומר הדר 08:2001.08.18

חברת הקורקינטים החשמליים השיתופיים BIRD תחל לפעול בקרוב בישראל. החברה נוסדה על ידי טראוויס ואן דר זנדן, שכיהן בעבר בתפקידים ניהוליים ב-UBER. לפני כחודש החלה BIRD לפרסם מודעות המדגישות כי תרחיב את היקף שירותיה מחוץ לארה"ב ותתמקד בין היתר בשוק האירופי. BIRD עצמה תציע השכרה של הקורקינטים החשמליים שלה לפי שעה ותחל בפיילוט עם אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב ולאחר מכן תתרחב לאזורים נוספים.

 

בקרוב בישראל בקרוב בישראל צילום: Bird

 

במסגרת הפעילות, שתתנהל בדומה לפעילות הקיימת בארה"ב יוכלו הלקוחות להירשם באמצעות האפליקציה כדי לדעת היכן הקורקינטים מצויים. מחיר נסיעה הוא חמישה שקלים וכל דקת נסיעה תעלה חצי שקל. התשלום יועבר אוטומטית באמצעות כרטיס אשראי.

 

BIRD עצמה פועלת באמצעות מנגנון יחודי שגם מתגמל את הצרכן - מדי ערב הלקוחות יכולים לקחת את הקורקינט לטעינה (אפילו מספר קורקינטים) ולהחזיר אותו בבוקר טעון לשימוש הלקוח הבא. עבור כל טעינה יקבל הלקוח 20 שקלים זיכוי. בנוסף, גם BIRD עצמה תהיה אחראית על איסוף הקורקינטים בסוף היום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x