$
בארץ

עובדי לאומי קארד מחריפים הצעדים הארגוניים: "לא ניתן למכירה לצאת לפועל"

הוועד נערך להחרפת הצעדים מול ההנהלה במסגרת חידוש ההסכם הקיבוצי, וחושף כי זו הקפיאה את הטיסה השנתית של העובדים - הפעם לרומא

רחלי בינדמן 12:1417.07.18

ישיבה מרתונית שהתקיימה בין ועד העובדים של לאומי קארד להנהלת לאומי קארד בראשות רון פאינרו הסתיימה אתמול בטונים צורמים. בימים אלו מקיים הוועד מול ההנהלה מגעים לחידוש ההסכם הקיבוצי שפג לאחר שלוש שנים וזאת בצל המכירה הצפויה של לאומי קארד לידיים זרות על ידי בנק לאומי מכוח החוק להגברת התחרות בתחום האשראי. בוועד טוענים כי ההנהלה הודיעה להם בישיבה כי היא נסוגה מההתקדמות בהסכמות לעבר ההצעות הראשוניות שהציעה לפני כמה חודשים ואף איימה על הוועד כי לא תחתום על המסמכים המאפשרים את השלמת ההתקשרות מול הספקים כדי לקדם את הוצאת הנופש השנתי של העובדים לרומא.  

 

 

רון פאינרו רון פאינרו צילום: בני גמזו לטובה

 

לפיכך, בתכתובת שהפיץ הוועד לעובדים הובהר כי הוועד יודיע בקרוב על צעדים ארגוניים ולפי דברי התכתובת "לא נוותר עד שנשיג את מטרתנו".

 

הוועד גם התייחס בפניה לעובדים לפרסומים בכלי התקשורת על הקונים הפוטנציאלים של לאומי קארד ועל התקדמות המגעים מולם - "מכירת החברה לא תצא לפועל ולא ניתן שתצא לפועל עד שהנהלת החברה או הנהלת הבנק (לאומי - ר"ב) יגיעו איתנו להסכמות על הדרישות שלנו למענקי מכירה כתוצאה מהעסקה".

 

מהחברה נמסר: "רק אתמול סיימנו יום דיונים ארוך שהוקדש כל כולו למשא ומתן עם הועד. אנחנו מקווים שנגיע להסכמות לשביעות רצון הצדדים כדי לשמור על רווחת העובדים ויציבות החברה".

 

גורמים בחברה מסרו כי כרגע אין כל כוונה לבטל את הנופש באילת בשבוע הבא או את הנופש ברומא בעוד חודשיים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x