$
בארץ

שבי שמר מונתה למנכ"לית בנק אגוד במקום ישראל טראו

שמר מכהנת כיום כראש אגף קמעונאות, נכסי לקוחות וייעוץ וכמ"מ ראש אגף עסקים בבנק. טראו עזב את תפקידו על רקע חוסר שביעות רצון בעלי אגוד מהאופן שבו התנהלה ההנהלה סביב תכנית המיזוג עם בנק מזרחי

רחלי בינדמן 12:5715.07.18

דירקטוריון בנק אגוד החליט למנות את שבי שמר למנכ"לית הבנק, במקומו של ישראל טראו הפורש. המינוי כפוף לאישור המפקחת על הבנקים.

 

שבי שמר מכהנת כיום כראש אגף קמעונאות, נכסי לקוחות וייעוץ וכמ"מ ראש אגף עסקים בבנק. בכך מצטרפת שמר למנהלות מוערכות נוספות במערכת הבנקאית לצד רקפת רוסק עמינח מנכ"לית לאומי, לילך אשר טופילסקי, מנכ"לית דיסקונט וסמדר ברבר צדיק, מנכ"לית הבינלאומי.

 

שבי שמר שבי שמר צילום: סיון פרג'

 

 

במסגרת תפקידה האחרון בבנק הובילה שמר מהלכים להגדלת האשראי הקמעונאי בבנק ולטיובו, כניסה למגזר הלקוחות המסחריים, הקמת המרכז לבנקאות ישירה וכן הובילה שינויים ארגוניים בשני אגפים. קודם לכן כיהנה במשך 21 שנים במגוון תפקידים בבנק הפועלים.

 

טראו כזכור עזב את תפקידו על רקע חוסר שביעות רצון בעלי אגוד מהאופן שבו התנהלה הנהלת אגוד סביב תכנית המיזוג של אגוד עם בנק מזרחי שהתפוצץ לבסוף על רקע התנגדות רשות ההגבלים העסקיים. בימים אלו פועלים בבנק מזרחי לערער על ההחלטה של הממונה על ההגבלים בניסיון אחרון להוציא את המיזוג לפועל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x