$
בארץ

קובי בר-נתן ימונה לתפקיד הממונה על השכר והסכמי עבודה באוצר

שר האוצר משה כחלון יביא לאישור הוועדה למינוי בכירים את מועמדותו של בר-נתן. מינויו מותנה גם באישור הממשלה. מאז מרץ ממלא את התפקיד באופן זמני מנכ"ל האוצר שי באב"ד

עמרי מילמן 20:2506.06.18

שר האוצר משה כחלון יביא לאישור הוועדה למינוי בכירים את מועמדותו של קובי בר-נתן לתפקיד הממונה על השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר. עם אישור הוועדה למינוי בכירים יובא המינוי לאישור הממשלה.

 

 

בתפקידו האחרון שימש קובי בר-נתן כסגן בכיר לממונה על השכר והסכמי עבודה והיה אחראי בין היתר על מערכת החינוך, ההשכלה הגבוהה, מערכת הביטחון, מועצות דתיות, שליחי המדינה בחו"ל ומשרדי ממשלה נוספים.

 

קובי בר-נתן החל את עבודתו במשרד האוצר לפני כ-13 שנה ובמהלכן כיהן כסגן מנהל יחידת האכיפה באגף השכר. במהלך עבודתו הביא לחתימה של הסכמי שכר מתקדמים עם המורים שמשנים באופן משמעותי את מערכת החינוך וכן היה שותף לסיכומים פורצי דרך עם צה"ל, המשטרה ויתר כוחות הביטחון.

 

 

קובי בר-נתן קובי בר-נתן

 

 

בר-נתן, 40, הוא בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית, נשוי ואב לחמישה.

 

שר האוצר, משה כחלון: "קובי החל את דרכו באגף השכר ואני רואה את מינויו כהמשך ישיר לתפקידים שמילא עד כה. לקובי ניסיון משמעותי בתחום השכר והסכמי העבודה והוא מילא את תפקידו בצורה המיטבית. קובי הוא בחירה טבעית ואין לי ספק שהוא ימשיך להוביל את האגף להישגים". שר האוצר הודה למשנה לממונה על השכר, יוסי כהן, שהיה מועמדו לתפקיד והחליט להסיר את מועמדתו.

 

תפקיד הממונה על השכר ניתן באופן זמני בחודש במרץ האחרון למנכ"ל האוצר שי באב"ד לאחר שהממונה הקודם ערן יעקב מונה למנהל רשות המסים. מדובר בתפקיד רגיש בעיקר לאור המשאים הנעשים עם ההסתדרות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x