שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

מפעל הצמיגים אליאנס חובר למערכת אספקת הגז הטבעי

את עבודות החיבור ביצעה חברת סופר NG שבשליטה משותפת של שפיר הנדסה וסופרגז. עפ"י הערכות במשק האנרגיה, אליאנס תשתמש בלפחות 5 מיליון מ"ק גז טבעי בשנה.

ליאור גוטמן 15:2424.05.18

מפעל הצמיגים אליאנס שבחדרה חובר היום (ה) למערכת חלוקת הגז הטבעי, ומשבוע הבא הוא יצורף כצרכן מן המנין. את עבודות החיבור ביצעה חברת סופר NG שבשליטה משותפת של שפיר הנדסה וסופרגז, על פי ההערכות במשק האנרגיה, אליאנס תשתמש בלפחות 5 מיליון מ"ק גז טבעי בשנה.

 

 

 

אליאנס נמכרה בשנת 2016, לחברת הצמיגים היפנית יוקוהאמה ראבר בשווי עסקה שדווח אז לבורסה בטוקיו של 1.2 מיליארד דולר. החברה עוסקת בייצור ושיווק צמיגים ומתמחה כיום בפיתוח, ייצור ושיווק של צמיגים עבור חקלאות, יערנות, בנייה, תעשייה ועפר. פעילותה של אליאנס מתחלקת בין הודו, ארה"ב וישראל.

 

אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: סי די בנק

 

ב-סופר NG אומרים שעבודות החיבור של המפעל לרשת החלוקה החלו לפני כארבע שנים זאת כחלק מפריסת רשת באזור חדרה והעמקים. עם חיבורו של המפעל יגיע מספר הצרכנים באזור זה לכ-10 מפעלים לרבות מפעל פניציה הצורך גז טבעי מרשת החלוקה מזה כשנתיים.

 

נדב מרוז, מנכ"ל סופר NG, אמר היום ששוק הגז הטבעי בישראל נמצא בתקופה מאתגרת. "חיבור אליאנס כצרכן גז טבעי גדול, מוכיח שהגשמת חלום מעבר התעשייה הישראלית כולה לאנרגיה חלופית עודנו אפשרי. המעבר לגז הטבעי מביא עימו אפשרויות כלכליות למפעלים שהחלו בצריכתו, והוא מהווה תרומה חשובה לאיכות הסביבה וההפחתה בזיהום האוויר. המשך קידום חיבור המפעלים הוא משימה לאומית ובכדי למלא אותה על התעשייה והמדינה להתגייס בכדי שלא נחמיץ את ההזדמנות שעומדת בפנינו"

בטל שלח
    לכל התגובות
    x