בארץ

בנו של חיים כץ זכה בבחירות לראשות ארגון עובדי תע"א: השיג רוב של 80%

יאיר כץ גבר ברוב גדול על המתמודדים מולו - מוטי פרץ ומאיר סבג - ויחליף את אהוד נוף שפרש לגמלאות. החשדות נגדו ונגד אביו על מעורבות בשחיתות בחברה לא השפיעו על המצביעים

אמיתי גזית 23:5902.05.18

יאיר כץ - בנו של שר העבודה והרווחה חיים כץ, מי ששימש כיו"ר המיתולוגי של ארגון עובדי התעשייה האווירית - זכה הערב בבחירות לראשות הארגון ברוב מוחץ של 80%. מתחריו של כץ, מוטי פרץ ומאיר סבג, נותרו הרחק מאחור. פרץ קיבל 18% מהקולות ומאיר סבג 2%. בבחירות השתתפו 9,424 עובדי התעשייה האווירית המהווים 90% מבעלי זכות ההצבעה.

 

 

 

כץ יחליף את אהוד נוף שפרש לגמלאות, ובעצמו החליף את חיים כץ אביו של יאיר, לאחר מינויו לשר הרווחה. ״זכיתי היום באמונם של אלפי עובדות ועובדים, דבר שאינו מובן מאליו עבורי", מסר כץ הבן לאחר שנודעו תוצאות הבחירות. "מונחת על כתפיי אחריות גדולה להגן ביחד עם חבריי על הביטחון התעסוקתי והפרנסה של אלפי משפחות ואנו מודעים לגודל האחריות".

 

על בחירתו של כץ מעיב ענן החשדות המרחף מעליו ומעל אביו חיים כץ. השניים חשודים בפרשת השחיתות בתעשייה האווירית, שחקירתה הסתיימה בחודש פברואר וממתינה בימים אלה להכרעת הפרקליטות אם להגיש כתבי אישום. המשטרה המליצה להעמיד לדין את השניים, וכן את יו"ר ועד העובדים אהוד נוף, חבר הוועד אלי כהן, תא"ל במיל' אמל אסעד ששימש חבר דירקטוריון וחברי ועד נוספים.

 

שר העבודה והרווחה חיים כץ מסר: "יאיר נבחר בזכות ואני מברך על כך. 80% מעובדי התעשייה האווירית נתנו ביאיר את אמונם מתוך 90% בעלי זכות בחירה, מדובר בהבעת אמון בלתי ניתנת לערעור. התוצאות מוכיחות שדרכנו אינה בסחיטה או איומים אלא בייצוג אמיתי ונחוש של עובדים. צר לי שבני וחברי ועד נוספים עברו לא מעט קשיים רק כי רצו לפגוע בי פוליטית".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x