$
בארץ

קובי הבר עוזב את בנק לאומי - וישמש מנכ"ל ביטוח ישיר

הבר הצטרף ללאומי ב-2009, ומ-2013 מכהן כראש החטיבה העסקית-מסחרית בבנק; הוא יחליף את רביב צולר

רעות שפיגלמן 19:3429.04.18

קובי הבר, ראש החטיבה העסקית-מסחרית בבנק לאומי, ימונה למנכ"ל ביטוח ישיר. הוא יחליף את רביב צולר שימונה למנכ"ל כיל. דירקטוריון חברת איי.די.איי ביטוח אישר הערב את המינוי.

 

הבר הצטרף ללאומי ב-2009 ומ-2013 מכהן כראש החטיבה העסקית-מסחרית בבנק. בין היתר שימש כראש החטיבה לכספים ולכלכלה בלאומי, דירקטור בבנק ערבי-ישראלי ויו"ר דירקטוריון לאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות של הבנק. הבר הודיע היום על כוונתו לסיים את תפקידו בלאומי בחודשים הקרובים, כאשר בפרק הזמן הזה צפויה מנכ"לית הבנק, רקפת רוסק-עמינח, לאתר מחליף.

 

מי שיחליפו ייתכן כי יהיה מועמד חיצוני או מועמד שמגיע מתוך הבנק עצמו. מועמד אפשרי מתוך הבנק עצמו הוא שמוליק ארבל שמכהן כיום כראש המערך המסחרי בחטיבה העסקית-מסחרית, תחת קובי הבר. בנוסף הוא גם חבר הנהלה.

 

הבר נמנה על שכבת נושאי המשרה הבכירים בבנק לאומי, ומבחינת דרגת הבכירות הוא צפוי להשתדרג במינוי לביטוח ישיר מדרגת סמנכ"ל למנכ"ל. יחד עם זאת מבחינת השכר גם בבנק לאומי וגם בביטוח ישיר הוא כפוף למגבלת חוק שכר הבכירים לפיה עלות השכר לשנה עומדת על עלות מקסימאלית של 2.5 מיליון שקל או עלות גבוהה יותר- עד פי 35 מהעובד ששכרו הוא הנמוך ביותר בארגון.

 

מוקי שנידמן, יו"ר איי.די.איי ביטוח, מסר: "אנו שמחים להודיע היום על הצטרפותו של קובי הבר לקבוצת ביטוח ישיר ומינויו למנכ"ל הבא של איי.די.איי ביטוח. קובי, מהמנהלים הטובים בישראל, מביא אתו ניסיון ניהולי עשיר ויכולת מוכחת בתחומי הכלכלה והפיננסים ואנו מאמינים כי הוא יהווה ערך רב לחברה ויסייע לה להמשיך במימוש תכניותיה האסטרטגיות, צמיחתה וביסוסה כאחת החברות המובילות במשק. איי.די.איי הפכה לאורך השנים האחרונות לאחת החברות המתקדמות בישראל ברמה הטכנולוגית אשר נהנית מערוצי שיווק, מכירה ושירות דיגיטאליים ייחודיים ואנו גאים לצרף את קובי לשורותינו ובטוחים כי הוא האיש הנכון להמשיך ולהוביל את המגמה החיובית בעסקי החברה בעתיד". 

קובי הבר קובי הבר צילום: נמרוד גליקמן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x