בארץ

סלינגר משיבה אש: "השיח המתלהם של אפי נוה - חציית קו אדום"

המפקחת על הביטוח מגיבה לדברי יו"ר לשכת עורכי הדין אפי נוה שאמר אתמול כי היא "המפקחת הגרועה ביותר מאז ומעולם": "על מה הוא מתרעם? על הרפורמות? לא טובת הציבור עומדת לנגד עיניו אלא טובתו האישית בלבד"

רחלי בינדמן 18:0324.04.18

הממונה על שוק ההון דורית סלינגר משיבה היום (ג') אש לביקורת שהטיח כנגדה אתמול יו"ר לשכת עורכי הדין אפי נוה: "אינני יכולה שלא להתייחס לשיח האלים, המתלהם ולא תרבותי של מר אפי נוה ובתמיכתו של מר ליאור רוזנפלד מלשכת סוכני הביטוח בכנס של לשכת סוכני הביטוח אמש. זוהי חציית קו אדום שאינה מכבדת עובד ציבור ומנסה לפגוע בי אישית וברשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון". סלינגר אמרה את הדברים בכנס מכון קסירר לחשבונאות בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב.  

"אני גאה להיות הממונה על שוק ההון ולהוביל את הרשות ברפורמות הרבות שנעשו להסדרת תחום הביטוח והפנסיה שקיבלו גיבוי של שר האוצר מר משה כחלון וסגנו הרב יצחק כהן, ופעלו לטובת הציבור בישראל. הרפורמות שהרשות הוציאה ותמשיך להוציא, באים להגן על כל מבוטח או חוסך שקולם אינו נשמע. בניגוד לבעלי העניין, כדוגמת מר אפי נוה, הפועלים מאינטרסים כלכליים ופוליטיים גרידא. לא טובת הציבור עומדת לנגד עינו אלא טובתו האישית בלבד".

  

מימין: נוה וסלינגר. חציית קו אדום מימין: נוה וסלינגר. חציית קו אדום צילומים: עידן מילמן , אוראל כהן

 

סלינגר המשיכה: "על אילו מהרפורמות של הרשות התרעם אתמול מר אפי נוה? על הורדת דמי הניהול? על פעילות המסלקה הפנסיונית המאפשרת לכל אזרח לבדוק את חסכונותיו? על הכלים שהרשות הוציאה כמו הר הכסף או הר הביטוח שמגבירים את התחרות ואת השקיפות לציבור? קצפו יצא על רפורמה נוספת שבאה לחזק את מעמדו של המבוטח ולסייע לו בצורה מהירה, שקופה וחינמית למצות את זכויותיו בעת תביעת ביטוח. החוק להקמת מוסד לבוררות הובא על ידי שר האוצר לאישור הממשלה שהבינה שיש כאן הזדמנות לסייע לאזרחים שנקלעו למצב לא פשוט בעת הגשת תביעת ביטוח. אני רוצה להבהיר, השיח כפי שהתקיים אתמול, לא ימנע מאתנו לממש את החזון שלנו ואת תפקידנו שהוטלו עלינו בחוק ולהמשיך לפעול לטובת הציבור, לרבות קידום החוק להקמת המוסד לבוררות", סיכמה.

 

"שנת 2017, הייתה שנה בהחלט מאתגרת ברמה הארגונית שלנו - מהיותה השנה הראשונה לפעילות הרשות כגוף עצמאי, אך גם ברמה המקצועית. המשכנו בפעילות הרשות לעמידה בתפקידיה שהוגדרו בחוק הקמת הרשות - שמירה על עניינים של המבוטחים והחוסכים בגופים המפוקחים, הבטחת יציבותם וניהולם התקין של גופים, קידום התחרות בשוק וקידום חדשנות טכנולוגית בתחומי הפעילות שלנו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x