$
בארץ

רמי ברכה התפטר מקרן פיטנגו בעקבות הטענות להטרדות מיניות

ברכה, שותף מנהל בקרן ההון סיכון, הודיע כי יעזוב אותה לאלתר; תחקיר "עובדה" חשף כי ברכה הטריד יזמות שביקשו לגייס דרכו כסף, והפעיל חברת חקירות שעקבה אחריהן ואחרי שורה של עיתונאיות

מאיר אורבך 18:4319.03.18

רמי ברכה שותף מנהל בקרן הון סיכון פיטנגו הודיע היום (ב') למנהלי הקרן על החלטותו לעזוב את הקרן. רמי ברכה פרסם על כך פוסט בעמוד הפייסבוק שלו. בתוכנית עובדה ששודרה בשבוע שעבר נחשף כי ברכה הטריד לכאורה מינית נשים ושכר חברת חקירות שתעקוב אחרי עיתונאיות והנשים שלכאורה הטריד.

 

 

 

בהודעתו היום כתב ברכה: "היום עדכנתי את החברים שלי בפיטנגו, חברים שאני הולך איתם כמעט 20 שנים, שאני מבקש להיפרד מהקרן. לעזוב אותה לאלתר. את ההחלטה קיבלתי בלב כבד. אני אוהב את פיטנגו. זה המקום בו התעצבתי. זה המקום לו תרמתי את כל מה שיש לי. אני אוהב את משפחת פיטנגו הנהדרת והתומכת והדבר האחרון שאני רוצה שיקרה זה שהם ייפגעו, לא מגיע להם.

 

"לאורך כל הקריירה שלי הערך העליון שניווט אותי היה ערך החברות. ערך האחריות אישית. השארתי בלבנון רגל ויד תוך שמירה על ערך החברות וקיבלתי בתמורה פרופורציות לחיים. זה אומר, להבין שהחיים הם מסע גם אם יש חלקים קשים ובלתי נסבלים בו, כמו אלה שאני חווה עכשיו.

 

"את ההחלטה לעזוב את פיטנגו קיבלתי כנגד כל ייעוץ שייעצו לי. כנגד האינטרס האישי שלי. אבל חברות לפני הכול. אני רוצה לצעוק שנעשה לי עוול. את העוול הזה אני מתכוון לתקן. שמי ושם משפחתי לא יהיו לרמיסה.

 

 

רמי ברכה רמי ברכה צילום: אוראל כהן

 

אני גם מבקש להביא בפניכם את דבריה של תמו שותפה אמיתית למסע וסלע איתן לצידי: 'רמי חווה אתגרים משמעותיים בחייו ותמיד ידע לצאת מהם מחוזק. אני משוכנעת שבעזרת התמיכה החזקה והמדהימה לה הוא זוכה מהמשפחה ומהחברים, הוא יידע לשמור על השם שעל בנייתו עמל שנים רבות.

אני חושבת שרמי לקח החלטה נכונה, לעצור הכול ולעשות ככל הנדרש על מנת לתקן את הרושם המעוות שנוצר לגביו. ומשם לפנות לדרך חדשה'.

 

אני מבקש להודות לכל אלה שבחרו, למרות שזה "לא פופולרי" או "פוליטקלי קורקט", לעמוד לצידי באומץ, לתמוך, להיות שם ולא להתבייש להגיד את האמת שלהם.

 

בעקבות כך הוציאה הקרן הודעה: "רמי ברכה הודיע היום למנהלי קרן היום על החלטתו לעזוב את הקרן לאלתר. רמי ומשפחתו חווים תקופה קשה ומורכבת והם נחושים להאבק למען טיהור שמו. אנו מקווים שיצליח במשימה זו".

 

בשבוע שעבר, יום לאחר שידור התחקיר ב"עובדה" כתב ברכה בפייסבוק: "מזה חודשים שאני נתון למסע הכפשות ורדיפה, המונע על ידי אדם הפועל בתחום ההייטק, בחור בשם שחר קמיניץ, שהחליט ממניעים שאינם ידועים לי להרוס את שמי הטוב ולפגוע במשפחתי ובפרנסתי עד כדי חורבן מוחלט".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x