$
בארץ

תיק 4000

"אלוביץ' נראה נחמד וחייכן, אבל משפחת אלוביץ' היא משפחת פשע"

כך העיד במשטרה מנכ"ל וואלה אילן ישועה, שעיקרי עדותו פורסמו הערב. לדבריו, "היו פעמים שהיו הוראות לתקוף את נפתלי בנט, לתקוף ממש חזק". ישועה הדגיש כי באתר "מותר היה לכתוב נגד הימין, רק לא נגד ביבי ושרה והבן"

שירות כלכליסט 20:3223.02.18

"אלוביץ' נראה נחמד וחייכן, אך משפחת אלוביץ' היא משפחת פשע. משפחת פשע", כך אמר במהלך עדותו במשטרה מנכ"ל וואלה אילן ישועה. פרטים נוספים מעדותו של ישועה, הנחשב לעד מפתח בפרשת 4000, פורסמו הערב באולפן שישי על ידי העיתונאי אמנון אברמוביץ'.

 

 

לדברי אברמוביץ', העיד ישועה במשטרה: "הייתי במצוקה אישית ומקצועית קשה. בסוף 2015 פניתי לעורך הדין אייל רוזובסקי, שמלווה אותי מאז. אחר כך התחלתי לתעד את הפניות ואת הלחצים של שאול אלוביץ' ושל אשתו איריס".

 

מנכ"ל וואלה אילן ישועה. "היו דרישות ממש לתקוף חזק את בנט" מנכ"ל וואלה אילן ישועה. "היו דרישות ממש לתקוף חזק את בנט" צילום: עמית שעל

 

בהמשך סיפר ישועה: "אלוביץ' אומר שהוא רצה לעשות מ'וואלה' אתר ימני לאומי. זה שקר. היו פעמים שהיו הוראות לתקוף את נפתלי בנט. דרישות ממש לתקוף חזק את בנט. מותר היה לכתוב נגד הימין ושרי הליכוד וליברמן וכולם. רק לא נגד ביבי ושרה והבן".

 

עוד אמר מנכ"ל וואלה לחוקרים: "לקראת סוף 2016 החלטתי להתנתק מהם (מאלוביץ', ואשתו ובנו אור) סופית. כדי לחשק את עצמי ולחשק את האתר – גייסתי על דעת עצמי עיתונאים עצמאיים ורציניים: יעקב אילון, אבירם אלעד, אורן נהרי.

 

"ב-2017 הוא (אלוביץ') ניסה להדיח אותי בדירקטוריון. הוא לא יכול לחשוף את הסיבה האמיתית (משפחת נתניהו). הצגתי תכנית עסקית ומקצועית ששכנעה את הדירקטוריון. אלוביץ' נראה נחמד וחייכן, אך משפחת אלוביץ' היא משפחת פשע. משפחת פשע".

 

שרה נתניהו נזפה באיריס אלוביץ' משום שעורך וואלה לא פוטר

 

בחדשות 10 דווח הערב כי בידי המשטרה התכתבויות וואטסאפ בין אשת ראש הממשלה שרה נתניהו לבין רעייתו של אלוביץ', איריס, שנמצאת גם כן במעצר. לפי הדיווח, שרה נתניהו נזפה באיריס אלוביץ' משום שעורך "וואלה" אבירם אלעד לא פוטר אחרי עוד כתבה שלא מצאה חן בעיניה.

 

"זה לא יכול להימשך ככה, חשבתי שדיברנו על זה. זה נמשך יותר מדי זמן. למה אני צריכה לקרוא באתר שלכם דברים כאלו? תעשו עם זה משהו", כתבה שרה נתניהו לרעייתו של בעלי האתר ובזק. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x