$
בארץ

פרשת בזק: הבכירים במעצר - והיו"ר בחופשה בחו"ל

גרנות, ממלא מקום היו"ר, שוהה בימים אלה בחופשה שאינה קשורה לחברה ויחזור ביום שישי. בתקופה שבה ביהמ"ש הרחיק את אלוביץ' והטיל מגבלות על המנכ"לית הנדלר, נטל גרנות את תפקידים של אלוביץ' והנדלר

אביב גוטר 11:5919.02.18
בזמן שבכירי בזק רוחשים את משרדי החקירות ברשות לניירות ערך וביחידה לאכיפה כלכלית 433, וחלקם אף נמצאים במעצר, מ"מ יו"ר הדירקטוריון דוד גרנות שוהה בחופשה בחו"ל ויחזור רק ביום שישי – כך נודע ל"כלכליסט".

 

גרנות שוהה בימים אלו בחופשה בחו"ל, שככל הנראה אינה קשורה בבזק ותוכננה עוד לפני ההתפתחויות האחרונות בפרשה שלוו בגל מעצרים וגביית עדויות מבכירי שוק התקשורת בישראל. על פי ההערכות גרנות צפוי להקדים את שובו ארצה.

גרנות מונה בחודש מאי האחרון לדירקטור בלתי תלוי בבזק, אולם בעקבות התפוצצות פרשת בזק ביוני והרחקתו של בעל השליטה ויו"ר הדירקטוריון בחברה שאול אלוביץ', הוחלט למנותו כממלא מקום עד שתתבהר החשדות המיוחסים לאלוביץ', הכוללים קבלת כספים במרמה בעסקת מיזוג בזק-yes, במסגרתה מכר אלוביץ' את אחזקותיו בחברת הלוויין מיורוקום לבזק.

 

דוד גרנות, ממלא מקום יו"ר בזק דוד גרנות, ממלא מקום יו"ר בזק צילום: עופר חן

 

בתקופה שבה בית המשפט החליט להטיל מגבלות על בכירי בזק, בהן הרחקתו של אלוביץ', שימש גרנות כיו"ר פעיל ואף יותר מכך. בתקופה זו הוטל על מנכ"לית החברה סטלה הנדלר מגבלות חמורות ונאסר עליה לעסוק בכל ענייני רגולציה. את תפקידיהם של אלוביץ' והנדלר נטל גרנות, ובמהלכן ניסה לקדם את נושא ההפרדה המבנית, יחד עם נושאים רגולטוריים נוספים מול משרד התקשורת.

 

בבזק סירבו להגיב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x