$
בארץ

אחרי פ"ת וי-ם - גובש מתווה סיום העסקה גם באתר אביק של טבע בנתניה

עובדי המחקר והפיתוח יוכלו לבקש לפרוש מטבע בכפוף לשיקול דעתה של החברה, ולזכות בתנאים מיטיבים, בהם מענק פרישה מוגדל

דרור רייך 10:2315.01.18

אחרי שוועדי העובדים של טבע וההנהלה הגיעו להסדרים ב-2 מפעלי טבע בירושלים ובמטה החברה בפתח תקווה, כעת גובש הסכם גם באתר אביק בנתניה בו עובדי המחקר והפיתוח המועסקים יוכלו לבקש לפרוש מטבע - בכפוף לשיקול דעתה של החברה - ולזכות בתנאים מיטיבים.

 

 

כמו כן, העובדים שיסיימו את עבודתם יזכו למענקי פרישה מוגדלים ולשירותי השמה וייעוץ מקצועי.

 

ההסתדרות, וועד העובדים באביק וחברת טבע הצליחו לגשר על הפערים, והסכם הפרישה המוצע כיום לעובדי המחקר והפיתוח (בתחום תרופות המקור) המועסקים באתר 'אביק' בנתניה וכן לעובדים נוספים הכלולים תחת ההסכמים הקיבוציים של 'אביק' טומן בחובו אפשרות פרישה מכובדת.

 

 

מנכ"ל טבע קאר שולץ מנכ"ל טבע קאר שולץ צילום: בלומברג

 

 

הליך פרישה מרצון (וולונטרי) יינתן עד תחילת פברואר 2018 לכל עובדי 'אביק' וכן לעובדים הכלולים בהסכם הקיבוצי של 'אביק' (כ-300 עובדים במצטבר) אפשרות לבקש לפרוש מרצון מהחברה, ולקבל את תנאי הפרישה המיטיבים שהוסכמו עם ההנהלה.

 

עובדים שיפרשו בתהליך הפרישה מרצון יהיו זכאים למענק פרישה מוגדל - באופן משמעותי מהקבוע בחוק. טבע תאשר כל בקשה לפרישה וולונטרית בכפוף לשיקוליה העסקיים.

 

לאחר השלמת התהליך הוולונטרי - ובאם יהיה בכך צורך - תחל ההנהלה בהידברות עם נציגות העובדים ביחס לעובדים שידרשו לסיים את עבודתם במסגרת הליך מנדטורי.

 

במהלך השנה הקרובה יעברו עשרות עובדי מחקר ופיתוח בתחום האינובטיבי (תרופות מקור) מאתר 'טבע-רחובות' לאתר 'אביק' בנתניה, כמו גם עובדים מיחידת הפארמקוויג'ילנס שבפתח-תקווה, העוסקת בזיהוי, איסוף, ניתוח ומניעה של תופעות לוואי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x