$
בארץ

מובייק הסינית תקים מערך אופניים שיתופיים בישראל עם CAR2GO

המיזם המשותף צפוי לצאת לדרך במהלך הרבעון הראשון של 2018. השירות יאפשר למשתמשים לנוע בחופשיות בעיר על אופניים ייעודיים ללא צורך בהגעה לתחנת עגינה בסיום השימוש. מובייק כבר החלה ביבוא האופניים לארץ ומנהלת מו"מ עם מספר רשויות מקומיות

תומר הדר 17:5611.01.18

מובייק, סטארט אפ שיתוף האופניים הסיני נמצא בדרך לישראל. על פי דיווחי שגריר, חברת CAR2GO חתמה על הסכם עם מובייק להפעלת מיזם שיתוף אופניים שיצא לפועל במהלך הרבעון הראשון של שנת 2018. מובייק עצמה גייסה אשתקד מעל 900 מיליון דולר לפעילותה ומונה עשרות מיליוני משתתפים בשוק הסיני לבדו.

 

 

  

לפי ההודעה, השירות יאפשר למשתמשים לנוע בחופשיות בעיר על אופניים ייעודיים ללא צורך בהגעה לתחנת עגינה בסיום השימוש. בתמורה לשימוש באופניים, תגבה חברת האופניים מהמשתמשים תשלום על פי זמן נסיעה בלבד כאשר המשתמשים לא יחויבו בדמי הרשמה.

 

אופני מובייק אופני מובייק

 

 

לפי הדיווח, מובייק כבר החלה ביבוא האופניים לארץ ומנהלת מו"מ עם מספר רשויות מקומיות. במסגרת ההסכם תעמיד CAR2GO לרשות החברה הלוואה בסך 200 אלף דולר ואילו מובייק תעמיד לרשות קאר טו גו 51% ממניות החברה המשותפת שתעסוק בנושא בישראל.

 

לדברי גיל לייזר מנכ"ל CAR2GO, "מיזם האופניים השיתופיים הינו נדבך נוסף בדרך להגשמת החזון של החברה, לספק מגוון פתרונות תחבורה שיתופית, עם טכנולוגיה מתקדמת, ידידותיים לסביבה וחסכוניים לכיס".

 

לדברי יובל ריזמן, יזם ומייסד MOBIKE ישראל, "כמי שמתגורר בסין בשש השנים האחרונות, זו הפעם הראשונה שנתקלתי בקונספט מקומי עם התאמה כל כך גבוהה לישראל. כמשתמש יומיומי בשירות של MOBIKE, חווית האופניים השיתופיים חסרה מאוד בארץ. פגשנו מייסדים של כל החברות האופניים השיתופיים והיה לנו ברור ש MOBIKE היא בעלת מוצר ושירות עדיפים משמעותית על כל המתחרים ומכאן השותפה האידיאלית. CAR2GO, כמי שמובילה בארץ את מהפכת התחבורה השיתופית הייתה בחירה טבעית כשותפה למיזם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x