שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

המפכ"ל למשרד האוצר: למה מקצצים בסבסוד הארוחות של השוטרים

בתקציב 2019 מתכוון האוצר להחיל על השוטרים, הנהנים כיום מסבסוד מלא על הארוחות, את ההסכם עם ההסתדרות הקובע שעובדי מדינה יקבלו סבסוד רק של כ-16 שקלים לארוחה

עמרי מילמן 15:0709.01.18

מפכ״ל המשטרה רוני אלשיך, פנה לראש אגף התקציבים במשרד האוצר שאול מרידור, לבקש הבהרות על הצעת המחליטים במסגרת תקציב 2019 בנוגע לסבסוד הארוחות של השוטרים.

 

 

 

כוונת האוצר היא להחיל על השוטרים, שנהנים היום מסבסוד מלא של הארוחות את ההסכם שנחתם עם ההסתדרות בשנה שעברה הקובע כי עובדי מדינה יקבלו סבסוד של כ-16 שקלים לארוחה.

 

במשטרה אומרים כי מרידור התחייב בפני המפכ״ל כי הדברים יידונו בין הצדדים תוך התחייבות של האוצר להימנע מצעדים חד צדדיים ולהגיע להסכמה.

 

בשונה מיתר עובדי המדינה חוק שעות עבודה ומנוחה לא מחייב להעניק לשוטרים (למשל בעת חקירה או סיור) הפסקת צהריים.

 

אלשיך הבהיר כי שום שכר לא יהווה פיצוי למסירותם של השוטרים, אשר מתייצבים בכל שעה בכל אתר בארץ לקריאה, ללא הגבלת זמן ואורך משמרת, בכל מזג אוויר וללא שום תוספת לא על שעות נוספות, לא על חגים וסופי שבוע וללא שום יכולת להתאגד ולדון על תנאי שירותם.

 

עוד ציינו במשטרה כי אין עוד שום ארגון בארץ שחגים, מועדים וחופשות הם התקופות העמוסות כפליים ובכך משלמים השוטרים מחירים אישיים ומשפחתיים ללא אח ורע לשום מועסק אחר על ידי המדינה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x