שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

יו"ר איגוד תעשיות חיפושי הגז והנפט, אורי אלדובי, מסיים את תפקידו

אלדובי, המשמש גם כבעלים של שותפות הגז הזדמנות ישראלית ושל בית ההשקעות הלמן-אלדובי, שימש כיו"ר האיגוד מיום היווסדו ב-2010

ליאור גוטמן 21:5907.01.18
יו"ר איגוד תעשיות חיפושי הגז והנפט בישראל אורי אלדובי הודיע על סיום תפקידו. אלדובי, המשמש גם כבעלים של שותפות הגז הזדמנות ישראלית ושל בית ההשקעות הלמן-אלדובי, שימש כיו"ר האיגוד מיום היווסדו ב-2010, והוביל את ההתמודדות של תעשיית הגז עם השינויים הרגולטוריים של ועדת ששינסקי, ועדת צמח ומתווה הגז.

 

בשנה האחרונה איגוד הגז פעל להסדרת חוק האזורים הימיים והמשיך בפעילותו להטמעת מהפכת הגז הטבעי במשק החשמל, התעשייה והתחבורה. במקביל, האיגוד המשיך לפעול להגברת התחרות במשק הגז וליצירת תנאים לבואן של חברות אנרגיה נוספות לתחום חיפושי הגז והנפט בישראל.

 

אלדובי אמר: "לאחר שבע שנים של פעילות אינטנסיבית כיו"ר האיגוד, ברצוני להמשיך בפעילות התנדבותית בדרכים נוספות, תוך התמקדות באתגרים חברתיים חדשים. במהלך כהונתי, השלמנו צעדים משמעותיים עם התחלת פיתוח מאגר לוויתן ומכירת מאגרי כריש-תנין, השלמת חוק האזורים הימיים והמכרז הראשון לפתיחת הים לתחרות. עם זאת, אנו ממשיכים להתמודד עם אתגרים מורכבים בזירה הרגולטורית והציבורית, בהם הצורך בפתיחת ערוצי ייצוא לגז הישראלי, הצורך בהסכמי יוניטיזציה עם המדינות השכנות והסדרת כללי המס לחברות הגז-נפט".

 

איגוד תעשיות חיפושי הגז והנפט הוקם בשנת 2010, לאחר תגליות הגז של "תמר" ו"לווייתן". בין החברות באיגוד ניתן למנות את שותפות רציו, הזדמנות ישראלית, ציון, דלק קידוחים, נובל אנרג'י, אלון גז, אדיסון, חברת אנרגי'אן היוונית ועוד

 

בשבועות הקרובים ייערכו באיגוד בחירות למציאת יו"ר חדש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x