בארץ

דיווח שוטף

צפו: הנהלת טבע הגיעה למפעל הטבליות בירושלים; העובדים חסמו את חדר הישיבות

עובדי מפעל הטבליות בירושלים שצפוי להסגר יחד עם מפעל המשאפים בעיר, מפגינים בשעה זו. ההנהלה מכונסת במפעל. מוקדם יותר הפגינו העובדים מול ביתו של דירקטור החברה, חמי פרס

עמרי מילמן 11:2321.12.17

 

 

11:22: הפגנות עובדי טבע ממשיכות גם הבוקר בעקבות תוכנית הפיטורים של החברה. במפעל הטבליות בירושלים שצפוי להסגר יחד עם מפעל המשאפים בעיר, הסלימו העובדים את ההפגנות עם ההסתדרות הלאומית, זאת על רקע כניסת הנהלת החברה הארצית למפעל. עשרות עובדי טבע טבליות מפגינים כלפי ההנהלה המכונסת בקומה 6.

 

במקביל מובילה ההסתדרות הכללית עם עובדי טבע בירושלים הפגנת מחאה גדולה בכיכר ציון בעיר. הצומת נחסם לתנועה והופסקה לחלוטין תנועת הרכבת הקלה העוברת בכיכר. ראש עיריית ירושלים ניר ברקת נענה לקריאות העובדים שהפגינו מחוץ לעירייה בכיכר ספרא וירד מלשכתו לשוחח עמם.

 

 

 

 

עובדי טבע חוסמים את הכניסה לחדר הישיבות עובדי טבע חוסמים את הכניסה לחדר הישיבות צילום: באדיבות דוברות ההסתדרות הלאומית

 

 

בתוך כך, מפעלי טבע בירושלים ובאשדוד מושבתים. במקביל, עשרות עובדי טבע ותומכים במאבקם הפגינו הבוקר ברעננה, מול ביתו של חמי פרס, הנמנה על חברי הדירקטוריון הישראליים, השותפים לאישור התוכנית לפיטורי הענק בארץ.

 

בכיכר ציון בעיר הצומת נחסם לתנועה והופסקה תנועת הרכבת הקלה העוברת בכיכר. משם החלו עובדי טבע לצעוד על רחוב יפו, אל עבר רחבת הכותל. המפגינים נעצרו בכיכר ספרא מול בית העירייה, קראו לראש העירייה ניר ברקת לרדת ולהצטרף אליהם והוא אכן נענה וירד. 

 

הפגנת עובדי טבע בכיכר ציון בירושלים הפגנת עובדי טבע בכיכר ציון בירושלים צילום: באדיבות דוברות ההסתדרות

 

במסגרת פעילות המחאה המכוונת נגד בכירי טבע וחברי הדירקטוריון, קיימו אתמול העובדים הפגנה קולנית גם מול ביתה של גליה מאור. בהמשך, העובדים צפויים להגיע לאזורי מגוריהם של חברי דירקטוריון נוספים.

 

 

ההפגנה מול ביתו של חמי פרס ההפגנה מול ביתו של חמי פרס צילום אוראל כהן

  

בתוך כך, נמשכים הצעדים הארגוניים שבהם נוקטים העובדים ברחבי הארץ. היום (ה') תושבת באופן מלא הפעילות של מפעלי טבע בירושלים ובאשדוד. ביתר מתקני החברה, העובדים יערכו אספות הסברה ויחולו שיבושים בעבודה השוטפת.

 

הפגנת עובדי טבע מול ביתו של חמי פרס הבוקר ברעננה הפגנת עובדי טבע מול ביתו של חמי פרס הבוקר ברעננה צילום אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x