$
בארץ

דוד ביטן פרש מתפקיד יו"ר הקואליציה; יחליפו דודי אמסלם

בהודעתו אמר כי "ביקשתי מראש הממשלה לשחרר אותי מתפקידי כיו״ר הקואליציה, זאת בשל העובדה שהמצב הקיים מקשה על תפקודי ואינני רוצה לפגוע בעבודתה ובתפקודה של הקואליציה"

שחר אילן 15:5220.12.17

בעקבות החקירה נגדו, הודיע ח"כ דוד ביטן על התפטרותו מתפקיד יו"ר הקואליציה שכה מזוהה אתו. זאת, לאחר שבשבועות האחרונים סבלה הקואליציה מקשיי תפקוד רבים. את ביטן יחליף בתפקיד יו"ר ועדת הפנים ח"כ דודי אמסלם.

 

אמסלם הוביל בתקופה האחרונה כמה מיוזמות הקואליציה בנושא חקירות ראש הממשלה בנימין נתניהו, כולל חוק ההמלצות שמבקש לאסור על המשטרה להעביר המלצות לגבי הגשת כתב אישום לפרקליטות והחוק הצרפתי שביקש למנוע חקירות נגד ראש ממשלה מכהן. כמו כן הוא מוביל את הצעת החוק למימון הוצאות פריימריז.

 

יו"ר ועדת הכנסת ח"כ יואב קיש מסר שהוצע לו להחליף את אמסלם כיו"ר ועדת הפנים וכי הוא שוקל את ההצעה. קיש מילא בשבועות האחרונים בפועל את מקומו של ביטן.

 

 

 

ביטן הודיע: "הבוקר ביקשתי מראש הממשלה לשחרר אותי מתפקידי כיו״ר הקואליציה, זאת בשל העובדה שהמצב הקיים מקשה על תפקודי ואינני רוצה לפגוע בעבודתה ובתפקודה של הקואליציה. אני מודה לראש הממשלה על האמון והתמיכה לאורך כל הדרך. אמשיך לכהן בכבוד רב כח״כ מטעם סיעת הליכוד ואעשה כל שביכולתי להמשיך ולייצג ציבור שלם שנתן בי אמון".  

דוד אמסלם ודוד ביטן דוד אמסלם ודוד ביטן צילום: אלכס קולומויסקי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x