$
בארץ

פרסום ראשון

עובדי מס הכנסה ומיסוי מקרקעין פתחו הבוקר בעיצומים

במסגרת הצעדים הארגוניים, בין היתר, לא יעסקו העובדים בתוכנית מחיר למשתכן, לא יטופלו בקשות למענקי עבודה ולא יונפקו אישורי ניכוי מס במקור. הסיבה לעיצומים: מחלוקת עם האוצר סביב הגמישות שניתנת לרשות המסים בפיטורי עובדים

עמרי מילמן 09:5401.11.17

ועד העובדים ברשות המסים הודיע הבוקר (ד') על "צעדים ארגוניים" במשרדי מיסוי מקרקעין ומס הכנסה. הסיבה, לדברי ועד העובדים, היא דרישת משרד האוצר לאפשר להנהלת רשות המסים גמישות ניהולית שתאפשר לה לפטר עובדים במידה ותהיה מעוניינת בכך.

 

 

בנוסף, ועד העובדים הודיע הבוקר לכלל העובדים כי ישנה הפסקה מיידית ומוחלטת של כל שיתוף פעולה עם חברת מקנזי שגיבשה תוכנית עבודה לרשות המסים שאמורה לייעל את עבודת הרשות. הערב צפויה להתקיים פגישה נוספת בנושא.

 

פקיד שומה ת"א פקיד שומה ת"א

 

 

במסגרת הצעדים הארגוניים, משרדי מיסוי מקרקעין הודיעו כי לא יישמו את תוכנית מחיר למשתכן. כמו כן לא יטופלו מקדמית ולא יוזמנו תיקים ישנים מהגנזך על מנת לחשב מס שבח. במסגרת יחידות החקירות לא יתקיימו מבצעים.

 

במשרדי מס הכנסה הודיעו כי לא יטופלו פניות בנושא מענקי עבודה - מס הכנסה שלילי (משרדי שומה ומש"מים), לא יונפקו אישורי פטור ניכוי מס במקור, לא יונפקו טפסי 50 (קבלנים) ואישור קיזוז הפסדים למיסוי מקרקעין. עוד הודיעו חברי הוועד לעובדים כי תהיה הפסקה מיידית של העברת כספים לחו"ל ואישורי תושבות ועוד.

 

עוד הוחלט, כי תהיה הפסקה מוחלטת של שיתוף פעולה עם גורמי מע"מ, מכס ושע"מ. אתמול בערב התקיים דיון בין האוצר לוועדי העובדים שנועד לפרוט את ההסכם שנקבע כבר בתחילת השנה וכלל תוספת של 9% לעובדים שטרם ניתנו להם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x