$
בארץ

העסק החדש של משנה למנכ"ל מגדל לשעבר: מקים חברת ביטוח

אמיל וינשל עד לפני חודשיים משנה למנכ"ל מגדל מקים עם ניצן צעיר הרים חברת ביטוח חדשה על בסיס הפלטפורמה שבנה סוכן הביטוח אודי דגן

רחלי בינדמן 13:5701.10.17

חודשיים בלבד לאחר שנפרדו מתפקידם בחברת הביטוח מגדל מקימים אמיל וינשל, עד לאחרונה משנה למנכ"ל מגדל וניצן צעיר הרים חברת ביטוח חדשה על בסיס פטלפורמה דיגיטלית.

 

השניים רכשו את שלד הפעילות שהחל להקים סוכן הביטוח אודי דגן במטרה להקים חברת ביטוח ויפעלו מול המפקחת על הביטוח דורית סלינגר לשם קבלת רישיון מבטח.

 

אמיל וינשל אמיל וינשל צילום: ורדי כהנא

 

 

דגן, שלו סוכנות ביטוח המתמקדת בעיקר בביטוח אופנועים בין היתר בשותפות עם חן למדן וצ'מפיון מוטורס, פעל להשגת רישיון מבטח כדי להקים חברת ביטוח דיגיטלית בתחום הביטוח הכללי אך לבסוף לא הצליח להשיג את המימון הדרוש להקמת הפעילות. וינשל וצעיר הרים פועלים יחד שנים ארוכות עוד בתקופה שוינשל היה בכיר בחברת הביטוח הראל ולאחר מכן עברו השניים לאיילון ומשם יחד למגדל, שם שימש וינשל ראש חטיבת הלקוחות. אלא שוינשל לא ראה עין בעין עם מנכ"ל מגדל עופר אליהו וכעת הוא יוצא לראשונה לדרך עצמאית.

 

בפיקוח על הביטוח מאד רוצים להכניס תחרות לענף הביטוח ולפני חצי שנה פרסמו הקלות משמעותיות בדרישות ההון לחברות הפועלות בתחום הביטוח הכללי.

 

אף על פי שלכאורה מדובר בחברה שאמורה לפעול באופן ישיר מול לקוחותיה ולפיכך לעקוף את סוכני הביטוח וינשל ידוע בקשרים ארוכי טווח עם סוכני הביטוח ולפיכך יזהר מאיים על פעילותם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x