$
בארץ

זעזוע נוסף בנציבות: האחראי על הרפורמה פורש

ל"כלכליסט" נודע שרון צור ביקש לסיים את תפקידו ביום שבו נחשפה בחירתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בעפרה ברכה לתפקיד נציב שירות המדינה

אדריאן פילוט 09:5228.09.17

ראש מטה הרפורמה בנציבות שירות המדינה, רון צור, פורש מתפקידו ומצטרף לחברת ייעוץ פרטית, כך נודע ל"כלכליסט". צור ראה עצמו מועמד לתפקיד נציב שירות המדינה במקומו של משה דיין.

 

עוד נודע כי צור ביקש לסיים את תפקידו ביום שבו נחשפה בחירתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בעפרה ברכה לתפקיד נציב שירות המדינה. אולם היה זה ממלא מקום הנציב אודי פראוור, מקורבו של נתניהו, שהפציר בו להימנע מלהודיע על עזיבתו באותו יום, שכן המהלך היה יכול להתפרש כ"אקט מחאתי" נגד בחירתה של ברכה על ידי

נתניהו. עוד נודע כי צור, אחרי שהבין כי נתניהו לא ימנה אותו כנציב, החליט לקבל הצעה שהופנתה אליו מחברת ייעוץ בשוק הפרטי. מכיוון שהחברה התקשרה עם נציבות שירות המדינה, צור פנה לפני שבועיים לבית המשפט כדי לבקש אישור לחתום חוזה ולקצר תקופת צינון.

 

צור הגיע לנציבות מהוועדה לאנרגיה אטומית, שם כיהן כסמנכ''ל, והצטרף לפרויקט הדגל של הנציב דיין - מטה הרפורמה. "מטה הרפורמה בראשות צור הוביל לשינויים מרחיקי לכת בדרך הטיפול בהון האנושי במשרדי הממשלה, חלקם נשאו פרי וחלקם בהליכי יישום מתקדמים", אמרו בנציבות.

 

מהנציבות נמסר בתגובה כי "בעקבות הערכת מצב שנעשתה על ידי צור ופראוור בנוגע לבשלות העברתה של הרפורמה לביצוע בכלל אגפי הנציבות, החליטה ועדת ההיגוי ב־13 באוגוסט 2017 על פירוק מטה הרפורמה בסיום שנה זו. לכן צור מסיים את תפקידו".

 

 

עפרה ברכה ובנימין נתניהו עפרה ברכה ובנימין נתניהו

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x