$
בארץ

המכללה למנהל בראשון לציון מפרסמת מכרז לבניית מתחם מעונות לסטודנטים

המתחם שצפוי להיבנות עד שנת 2020 יכלול 6 קומות, קרוב ל-400 דירות סטודיו וייבנה בסמוך למכללה. במכללה הדגישו בהודעה לעיתונות שפרסמו היום כי מחירי השכירות של דירות הסטודיו לא יעלו על מעל ל-2,000 שקל בחודש

ספי קרופסקי 17:2102.07.17

המכללה למנהל בראשון לציון מפרסמת מכרז לבניית מתחם מעונות לסטודנטים בהשקעה של 100 מיליון שקל. המתחם שצפוי להיבנות עד שנת 2020 יכלול 6 קומות, קרוב ל-400 דירות סטודיו וייבנה בסמוך למכללה עצמה בראשון לציון. כל יחידה תכלול מטבחון וחדר אמבטיה. כמו כן בשטח המתחם תוקם קומת מסחר שתכלול בתי קפה, חנויות נוחות ומכבסה. תוצאות המכרז יתפרסמו בשנה הבאה.

 

הדמיית המעונות הדמיית המעונות הדמיה: אדריכלית אורית מילבאואר אייל

 

 

במכללה הדגישו בהודעה לעיתונות שפרסמו היום כי מחירי השכירות של דירות הסטודיו לא יעלו על מעל ל-2,000 שקל בחודש. המכרז פורסם על בסיס סקר שנערך בקרב 700 סטודנטים שממנו עלה כי קיים ביקוש רב למעונות. מהסקר עלה כי 87% מהסטודנטים נאלצים לעבוד על מנת לממן את הוצאות הדירה, וכ- 50% עובדים במהלך כל השבוע. כ- 72% מהסטודנטים במסלול נמנעו עד כה ממעבר לדירה בסמוך למכללה עקב חסם המחיר.

 

מנכ"ל המכללה רפי גמיש מסר כי "מרבית הסטודנטים היום מתמודדים עם מציאות בה הם נדרשים לשלב לימודים אינטנסיביים לצד עבודה שתאפשר להם החזקה של דירה, רכב והוצאות נוספות. בניית המעונות תאפשר להם איכות חיים עם הקטנה משמעותית של ההוצאות, כך שיוכלו להתמקד בקידום מסלול הקריירה שלהם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x