$
בארץ

פרסום ראשון

עזיבת הבכירים בתנובה נמשכת: גיא פרופר, מנהל החטיבה הבינלאומית , פורש

עוד סיימו את תפקידם לאחרונה איל ארד סמנכ"ל המכירות של תנובה, יפתח בלוך מנהל חטיבת התפעול וגיורא פוין מנהל אגף תכנון ותיאום

נורית קדוש 17:4028.06.17

עזיבת הבכירים בתנובה נמשכת. גיא פרופר, מנהל החטיבה הבינלאומית של תנובה הודיע על החלטתו לסיים את כהונתו. קודם לכן שימש כ-6 שנים סמנכ"ל הפיתוח העסקי של הקבוצה. פרופר, בנו של יו"ר אסם דן פרופר, ימשיך למלא את תפקידו עד שימונה לו מחליף.

 

 

עזיבתו של פרופר מצטרפת לשינויים משמעותיים בקבוצת תנובה שהכריזה לפני כשנה על תוכנית ארגונית מקיפה להתאמת מבנה הקבוצה לאתגרי השוק המקומי ופיתוח פעילותה בשווקים הבינלאומיים. במסגרת התוכנית סיים יפתח בלוך את כהונתו כמנהל חטיבת התפעול בתשלובת החלב, לאחר שהוחלט להכפיף את החטיבה למנכ"ל תנובה. בנוסף לבלוך, גם גיורא פוין סיים את כהונתו כמנהל אגף תכנון ותיאום ועזב את החברה לאחר 16 שנות עבודה.

 

אחת הדמויות המשמעותיות ביותר שעזבו הוא איל ארד, סמנכ"ל המכירות של תנובה. לאחר עזיבת ארד, הודיע גם טל וזנה, שכיהן בתפקידים ניהוליים בתנובה במשך 18 שנה על החלטתו להתפטר. מיד אחרי וזנה הודיעה גם ענבל הרסון, שניהלה את השוק הפרטי ולאחר מכן את הסחר, על החלטתה להתפטר אחרי 17 שנים בתנובה.

 

גיא פרופר, סמנכ״ל הפיתוח העסקי של תנובה. הודיע על החלטתו לסיים את תפקידו גיא פרופר, סמנכ״ל הפיתוח העסקי של תנובה. הודיע על החלטתו לסיים את תפקידו

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x