שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

נחשפה רשת בתי בושת בתל אביב; היקף העבירות - 50 מיליון שקל

בפשיטת המשטרה ורשות המסים נעצרו חמישה חשודים בניהול הרשת, שחשודים בין היתר בהשמטת הכנסות במזיד, הלבנת הון, מרמה והונאה

עמרי מילמן 14:2312.06.17

היום לפנות בוקר פשטה המשטרה על בתיהם של 5 חשודים בניהול בית בושת ובעבירות מס. הפשיטה הפכה את החקירה המשותפת של המשטרה, ביחד עם יחידת יהלום ברשות המסים והמוסד לביטוח לאומי, מחקירה סמויה לגלויה. רשות המסים מציינת כי מדובר בפרשייה רחבת היקף.

 

לפי החשד, החמישה שנעצרו עברו עבירות של סרסרות, החזקת מקום לשם זנות, הבאת אדם לעיסוק בזנות, השמטת הכנסות במזיד, עבירות הלבנת הון, עבירות מרמה והונאה.

 

החמישה חשודים בקיום אופרציה עבריינית-עסקית מ-2013 ועד היום של הפעלת שני בתי בושת בתל אביב- האחד ברחוב יצחק שדה והשני ברחוב טברסקי. לפי ההערכות ברשות המסים, היקף העבירות הכלכליות עומד על יותר מ-50 מיליון שקל.

 

שתיים מהחשודות (בנות 39 מת"א ו-43 מר"ג) ניהלו על פי החשד את אותם 2 בתי בושת תוך הפעלת מערך שלם של פקידות ומנהלות. השתיים חשודות בעבירות סרסרות, כאשר הן מעסיקות בכל רגע נתון למעלה מ-30 נשים בזנות. חשודה נוספת (בת 63 מת"א) שימשה על פי החשד כמנהלת בכירה בבתי הבושת וסייעה בהעברת הכספים למנהלות ושליטה בנשים המועסקות מדי יום.

 

בניהול בתי הבושת היה גם על פי החשד מערך סדור של נותני שירותים; מחלקי כרטיסי ביקור, מאבטחים ועוד, המשטרה תבקש להאריך את מעצרם של חמשת החשודים.

 

הרשת נחשפה בעקבות חקירה של המשטרה, רשות המסים וביטוח לאומי. תמונת אילוסטרציה הרשת נחשפה בעקבות חקירה של המשטרה, רשות המסים וביטוח לאומי. תמונת אילוסטרציה צילום: שאטרסטוק

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x