$
בארץ

המנהל המיוחד לנכסי פישמן מבקש מביהמ"ש להכריז עליו פושט רגל

ביהמ"ש מתבקש ע"י עו"ד יוסי בנקל גם לאשר מינוי חוקרים פרטיים בארץ ובחו"ל כדי שיסייעו לאתר נכסים אשר השליטה בהם, במישרין או בעקיפין, היא של פישמן. עוד מבקש המנהל המיוחד למכור את כל הנדל"ן בארץ או בחו"ל הרשום על שמו של פישמן לבדו או יחד עם אשתו טובה

נעמי צורף 12:3411.06.17

המנהל המיוחד לנכסיו של אליעזר פישמן, עו"ד יוסי בנקל, פנה לבית המשפט בבקשה להכריז על פישמן כפושט רגל.

 

 

עוד על פי הבקשה, בית המשפט מבקש לאשר מינויים של חוקרים פרטיים בארץ ובחו"ל כדי שיסייעו לאתר נכסים אשר השליטה בהם, במישרין או בעקיפין היא או אמורה הייתה להיות של פישמן. 

המנהל המיוחד לנכסי פישמן, עו"ד יוסי בנקל המנהל המיוחד לנכסי פישמן, עו"ד יוסי בנקל צילום: אוראל כהן

 

בנוסף, מתבקש בית המשפט לאשר מינויים של משרד רואי חשבון שילוו את הפעילות השוטפת בתיק וכן רואי חשבון וכלכלנים המתמחים בביקורת חקירתית לצורך עריכת חקירות חשבונאיות וכלכליות, בקשר עם נכסיו של פישמן ובני משפחתו.

 

המנהל המיוחד גם מתבקש לאשר מעריכי שווי ושמאים לשם אמידת שווים של נכסים וזכויות של פישמן או כאלה שפישמן זכאי להם.

אליעזר וטובה פישמן אליעזר וטובה פישמן צילום: יאיר שגיא

 

עו"ד בנקל מבקש גם למכור את כל הנדל"ן בארץ או בחו"ל הרשום על שמו של פישמן לבדו או יחד עם אשתו טובה. המנהל המיוחד מבקש מבית המשפט לקבוע דיון בפניו בהקדם האפשרי.

 

מנהל המיוחד כתב בבקשתו: "בסיומה של האסיפה הוחלט על דעת כל הנושים כי המנהל המיוחד יבוא בדברים עם הנושים הגדולים ביותר כדי לקבל את השגותיהם ודרישותיהם לשיפור או תיקון עקרונות המתווה להסדר ובמקביל יפנה המנהל המיוחד לקבל הערכות שווי ממומחים לדבר לגבי שוויון של קבוצות 'קירור' ו'רשתות', שהיו אמורות לעמוד במרכז השלב השני להסדר, היה והתגבש.

 

"זמן קצר ביותר לאחר פיזור האסיפה הודיע בא כח בנק הפועלים למנהל המיוחד, טלפונית, כי קיבל הנחיה ממרשו שלא לתמוך בהסדר במתכונת כלשהי "ברי כי התנגדותו של בנק הפועלים לעקרונות ההסדר ודרישתו 'לקידום הליכי פשיטת הרגל' סותמת את הגולל על כל ניסיון להשגת הסדר, זאת מן הטעם הפשוט כי בנק זה הינו הנושה הגדול ביותר של פישמן והוכחת החוב מטעמו עולה על 47% מסך כל הוכחות החוב שהוגשו ועל כן אין כל תוחלת לניסיונות להגיע להסדר נושים, יהא תוכנו אשר יהא", נכתב בבקשה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x