• תפריט
תיירות

מחשש לטרור - חברת התיירות הגדולה בבריטניה ביטלה את טיסותיה לשארם א-שייח

תומאס קוק ביטלה את כל הטיסות לעיר בדרום סיני לחורף 2017/2018, בעקבות אזהרות המסע. ללקוחות שכבר הזמינו טיסות, יוצעו יעדים חלופיים או החזר מלא

שירות כלכליסט 17:1711.05.17

חברת התיירות הבריטית תומאס קוק ביטלה את כל הטיסות לשארם א-שייח לחורף 2017/2018, בעקבות אזהרות המסע הנשנות של משרד החוץ הבריטי.

 

חברת התיירות הודיעה על החזרתן של חבילות הנופש והטיסות ליעד מוקדם יותר השנה, מתוך תקווה כי איום הטרור במצריים ישכך. אך אזהרת הטרור נותרה בעינה ללא שינוי בעתיד הקרוב, והביאה לביטולן של כל החופשות המתוכננות לחצי האי סיני.

 

כפיצוי ללקוחות שכבר הזמינו טיסות למקום, החברה מציעה חופשות ביעדים חלופיים או החזר מלא.

שארם א-שייח שארם א-שייח צילום: uniqueegypttours

 

על אף ששארם א-שייח עדיין מופיעה כיעד באתר של תומאס קוק, האפשרות להזמין טיסות או חופשות במקום הוסרה. הדף מפנה כעת להסבר מטעם החברה לשינוי.

 

"הסרנו את הטיסות לשארם א-שייח מלו"ז חורף 2017/2018 וקיץ 2018 ואת כל חבילות החופשה", נכתב בדף. "משרד החוץ הבריטי מזהיר מהגעה לשדה התעופה ביעד, ולא נחדש את הטיסות למקום עד שיחול שינוי בהוראות".

 

הטיסות לאתר הנופש המצרי הושעו לראשונה בדצמבר 2015, לאחר שפצצה שהוטמנה במטוס נוסעים רוסי שיצא משארם א-שייח גרמה להתרסקותו בסיני ולהרג 224 אנשים. לאחר ההתרסקות ביטלו חברות התעופה הבריטיות, ובכללן איזיג'ט ובריטיש איירווייז , את הטיסות לשארם א-שייח, ואלפי נוסעים בריטיים נתקעו במקום. מאז התקרית, משרד החוץ הבריטי חוזר ומזהיר מכל טיסה שאינה נחוצה לאזור. 

שארם א-שייח שארם א-שייח צילום: ויקיפדיה

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x