שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

מנכ"ל משרד הכלכלה עמית לנג פורש מתפקידו

לנג מונה לתפקיד בידי השר נפתלי בנט לפני 4 שנים. בין השאר עמד בראש הוועדה להגברת התחרות והסרת חסמים בתחום היבוא והוביל לנג את הקמתה של רשות החדשנות, אשר החלה לפעול בינואר 2016

נורית קדוש ואסנת ניר 13:2609.05.17

עמית לנג, מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה ב-4 השנים האחרונות, ביקש היום משר הכלכלה אלי כהן, לסיים את תפקידו בשבועות הקרובים.

 

 

לנג, מונה למנכ"ל משרד הכלכלה על ידי השר נפתלי בנט בכנסת ה-19 ומאז כהן תחת השרים אריה דרעי, ראש הממשלה בנימין נתניהו, השר משה כחלון והשר אלי כהן.

 

עם כניסתו לתפקיד, מונה לנג על ידי השרים בנט ולפיד, לעמוד בראש הוועדה להגברת התחרות והסרת חסמים בתחום היבוא, אשר המלצותיה, בראשן הקלות ביבוא שיאפשרו מגוון מוצרים ומחירים לצד אילוץ היבואנים והיצרנים להיות תחרותיים יותר - אושרו על ידי הממשלה.

עמית לנג, מנכ"ל משרד הכלכלה, פורש אחרי 4 שנים בתפקיד עמית לנג, מנכ"ל משרד הכלכלה, פורש אחרי 4 שנים בתפקיד צילום: נמרוד גליקמן

 

עוד הוביל לנג, בשיתוף המדען הראשי והשרים בנט ודרעי, את הקמתה של רשות החדשנות, אשר החלה לפעול בינואר 2016.

 

בנוסף הוביל לנג כמה פורמות בתחום התקינה; את קידום התחרות בשווקי הגבינות והבשר הריכוזיים; קידומה של התעשייה הישראלית לחדשנות ולתחרותיות; הרחבת פעילות סחר החוץ של ישראל בשווקים חדשים לצד קידום השקעות זרות בישראל – בראשן הרחבת פעילות חברת אינטל בישראל; קידום פתרונות חדשניים בתחום המימון והאשראי לחיזוקם של העסקים הקטנים והבינוניים ועוד.

 

 

שר הכלכלה אלי כהן הודה ללנג על שירותו: "התקופה הממושכת בה כיהן לנג כמנכ"ל המשרד, התחומים הרבים בהם עסק וקידם מעידים על מסירותו לתפקיד והאחריות שגילה כלפי כל מרכיבי המשק הישראלי, תעשיינים, צרכנים, חברות ועסקים, יצרני ויצואנים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x