$
משפט

ענבל אור: "חשבתי שהרדיפה נגדי תמה ואוכל לנוח ולהחלים"

בתחילת השבוע הורה השופט אורנשטיין לעצור את אור ולהביאה בפני שופט, לאחר שלא הגיבה לבקשות במסגרת הליך פשיטת הרגל שלה. המנהל המיוחד לנכסיה ביקש אתמול לזמן לחקירה את הרופא שחתם על אישורי מחלתה

נעמי צורף 14:0705.04.17
"חשבתי שהרדיפה נגדי תמה ואוכל לנוח ולהחלים, אולם ולהפתעתי הרבה בית המשפט ביקש את תגובתי תוך השארת צו ההבאה על כנו ותוך התעלמות מוחלטת ממחלתי ומהאישורים הרפואיים המהימנים שהונחו בפניו", כך כותבת ענבל אור בתצהיר שהגישה היום (ד') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב.

 

"הריני להצהיר ומייעוץ המשפטי שקיבלתי, כי ההחלטות שניתנו על ידי בית המשפט הינן מנוגדות לכל דין ואינן עולות בקנה אחד עם הוראות החוק", הוסיפה אור שטוענת כי נעדרה מהדיונים בעניינה בבית המשפט בשל מצבה הרפואי שהחמיר. אור טוענת בתצהירה כי היא שלחה אישור רפואי לבית המשפט שמאפשר לה לנוח בביתה עד ליום 7.4.17.
לתצהיר צרפה אור אישור מחלה בו היא טוענת כי היא סובלת מדלקת ריאות וכי היא אינה כשירה להשתתף בדיוני בית המשפט עד ליום 9.4.17 עקב מחלתה. אישור המחלה חתום על ידי ד"ר מיכאל סוגולוב, אותו ביקש אתמול (ג') המנהל המיוחד לנכסיה של אור, עו"ד איתן ארז לזמן לחקירה בבית המשפט.

 

ענבל אור בבית המשפט (ארכיון) ענבל אור בבית המשפט (ארכיון) צילום: עמית שעל

 

"המנהל המיוחד מטיל ספק רב באישורים הרפואיים שהוצאו לאחרונה לאור על ידי ד"ר מיכאל סוגולוב שבאמצעותם דוחה אור שוב ושוב דיונים בעניינה ונמנעת ממתן תגובה עניינית לבקשות העומדות כנגדה", נכתב בבקשה שהוגשה אתמול לבית המשפט המחוזי בתל-אביב. "באותה תקופת מחלה, פועלת אור נמרצות בתקשורת וערוצים שונים לקידום 'מכללה חדשה שפתחה'".

 

בתחילת השבוע, הורה נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב השופט איתן אורנשטיין למשטרה לעצור את ענבל אור ולהביאה בפני שופט תוך 24 שעות ממעצרה, שעדיין בתוקף. זאת, לאחר שאור לא הגיבה לבקשות שהוגשו במסגרת הליך פשיטת הרגל שלה, לא התייצבה לדיון הקודם שנקבע וגם לא לדיון שהתקיים הבוקר.

 

הדיון ממנו נעדרה, היה אמור לעסוק בארבע בקשות לבזיון בית משפט. במסגרת הדיון, כונס נכסיה של אור, עו"ד איתן ארז, הגיש בקשה להוציא צו להבאתה וטען כי "ענבל אור ירדה למחתרת וגם בהליכים משפטיים אחרים שמתנהלים נגדה לא מצליחים לבצע לה מסירות. החייבת לא מצייתת לשום צו של בית המשפט".

 

מאז חודש אפריל 2016 נמצאת אור בהליכי פשיטת רגל ופירוק החברות שברשותה. למרות זאת, לאחרונה ביקשה אור לפתוח מכללה לנדל"ן בשם "בית הספר של החיים לנדל"ן", ולהעביר בה קורס תחת הכותרת "איך לעשות את המיליון הראשון".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x