$
בארץ

בלעדי לכלכליסט

עובדת ביטוח לאומי ננזפה בפומבי כי ביקרה את חיים כץ

מ"מ מנכ"ל ביטוח לאומי רמי גראור ביקש מעובדת לקום במהלך טקס יום האישה, ונזף בה על שביקרה את ההחלטה למנותו בפורטל פנימי של המוסד

מיקי פלד 06:5421.03.17

עובדת ביטוח לאומי שביקרה בפורטל פנימי של המוסד את החלטת שר הרווחה חיים כץ למנות את רמי גראור לתפקיד מ"מ המנכ"ל, ננזפה בפומבי על ידי גראור.

 

האירוע התרחש בשבוע שעבר, במהלך טקס יום האישה שנערך לעובדי המשרד הראשי של המוסד. גראור, שעלה לברך את העובדים, קרא לעובדת לקום ואז נזף בה על כך שדבריה לא היו במקום. עוד אמר לה כי האופן בו כתבה את הדברים לא מקובל עליו וכך גם תוכנם.

 

שבוע לפני כן הגיבה העובדת לברכה ששיגר גראור לכבוד יום האישה הבינלאומי, וכתבה בפורטל הפנימי כי חבל שהמילים שנשלחו לכבוד המאורע לא באו לידי ביטוי במינוי אישה כמ"מ המנכ"ל. הדברים כוונו בין השאר אל כץ על החלטתו למנות את גראור לתפקיד. יו"ר ועד עובדי המטה הראשי יורם עדיקא כתב לגראור לאחר האירוע כי הם רואים בכך "ניסיון לזרוע פחד, אימה וסתימת פיות".

חיים כץ. התעקש על מינוי גראור חיים כץ. התעקש על מינוי גראור צילום: עמית שעל

 

בחודש שעבר, לאור העיכוב במינוי לתפקיד של מאיר שפיגלר - מועמדו של כץ לתפקיד מנכ"ל המוסד ועזיבתו של המנכ"ל שלמה מור יוסף - החליט כץ על המינוי של גראור, שהיה סמנכ"ל משאבי אנוש במוסד. מינוי שפיגלר מתעכב לבקשת היועמ"ש, שבודק שורה של מסמכים שהעביר לו משרד מבקר המדינה על תפקודו של שפיגלר כמנכ"ל קק"ל.

 

מביטוח לאומי נמסר כי "מ"מ מקום המנכ"ל מצא שהאמירה שנכתבה היתה פוגענית, הוא ראה לנכון להביע את עמדתו בפני העובדים, כי ראוי שקיום רב שיח בפורטל יתקיים בצורה הולמת ומכבדת".

 

מחיים כץ לא נמסרה תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x