שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

יחימוביץ' דורשת לחשוף את כל ההסכמים הקואליציוניים עליהם חתם יו"ר ההסתדרות

במכתב ליועמ"ש ההסתדרות טוענת הח"כית המתמודדת לראשות הארגון כי ניסנקורן מסתיר לכאורה שורת הסכמים שונים שנועדו למנוע הליך בחירות דמוקרטי. עוד נטען שתמורת ההסכמים ניסנקורן התחייב לכאורה לשלם מיליוני שקלים מקופת הציבור

ליאור גוטמן 19:1816.03.17

ח"כ שלי יחימוביץ' שלחה היום (ה') מכתב ליועמ"ש של ההסתדרות, יחיאל שמיר, בו היא מבקשת לחשוף את כל ההסכמים הקואליציוניים עליהם חתם היו"ר המכהן אבי ניסנקורן לקראת הבחירות הקרובות. הדרישה מגיעה לאחר שבשבוע שעבר שלח יו"ר ועדת הביקורת בהסתדרות חנוך ליבנה דרישה דומה למבקר הארגון רמי בוהדנה.

 

יחימוביץ', שמיוצגת על ידי עו"ד איתן לירז, טוענת שניסנקורן, מולו היא מתמודדת בבחירות להנהגת הארגון, מסתיר לכאורה שורת הסכמים שונים שנועדו למנוע הליך בחירות דמוקרטי וחופשי. עוד טוענת יחימוביץ' שתמורת ההסכמים ניסנקורן התחייב לכאורה לשלם מיליוני שקלים מקופת הציבור. "ברי כי התנהלותך זו, אשר יש בה משום פגיעה חמורה שאין כדוגמתה בטוהר הבחירות, נועדה למנוע קיומן של בחירות, בכדי להותיר אותך על 'כס מלכותך' אף שכלל לא נבחרת באופן דמוקרטי לתפקיד זה; והכל, תוך מה שנחזה לכאורה להיות גזלת עשרות מיליוני שקלים לכל הפחות מכספי הציבור, על מנת 'לשלם' לאותם 'שותפים' להסכמים, במטרה למנוע קיומן של בחירות", מסכם לירז.

 

ח"כ שלי יחימוביץ' ח"כ שלי יחימוביץ' צילום: עמית שאבי

 

מטעם מטהו של ניסנקורן נמסר בתגובה ש"שלי יחימוביץ' ממשיכה רק לדבר ולא לעשות. כל היום טוויטים ומכתבים מופרכים, במקום להתרכז בעשייה. ההסכמים הקואליציונים יונחו במועד הקבוע על פי כללי ההסתדרות. חבל שמי שמתיימרת לייצג עובדים עסוקה כל היום בהשמצתם". 
בטל שלח
    לכל התגובות
    x