שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

עו"ד יעל אלמוג, לשעבר בכירה ברשות ני"ע, מונתה למשנה למנכ"ל בנק הפועלים

אלמוג משמשת בשנים האחרונות כמנכ"לית ארגון התקינה החשבונאית הבינאלומית בלונדון. לפני כן שימשה גם כתובעת במחלקת ני"ע בפרקליטות ת"א ומרצה בדיני ני"ע באוניברסיטת חיפה

רעות שפיגלמן 16:0122.02.17

יעל אלמוג, מנכ"לית ארגון התקינה החשבונאית הבינאלומית,ה-IFRS, מונתה למשנה למנכ"ל בנק הפועלים, אריק פינטו.

 

אלמוג (49) תחליף את אפרת יעבץ בתפקידה כממונה על חטיבת מחזיקי העניין בבנק, במעמד של משנה למנכ"ל. יעבץ הודיעה על פרישתה בדצמבר האחרון, בימים האחרונים שניתן היה עוד לפרוש ולקבל את מלוא עלות השכר שנצברה.

 

ארגון התקינה החשבונאית הבינלאומית שמושבו בלונדון, פועל לקידום, אימוץ ויישום התקנים הבינלאומיים לדיווח חשבונאי, ומטרתו לפתח תקנים חשבונאיים להגברת השקיפות, האחריות והיעילות של השווקים הפיננסיים העולמיים.

עו"ד יעל אלמוג עו"ד יעל אלמוג צילום: אוראל כהן

 

אלמוג היא עורכת דין בהכשרתה, ובעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני מאוניברסיטת קולומביה בניו יורק. היא התמחתה במחלקת הבג"צים
בפרקליטות המדינה ושימשה כמרצה בדיני ני"ע באוניברסיטת חיפה. לאחר תקופת ההתמחות, שימשה כתובעת במחלקת ני"ע בפרקליטות מיסוי וכלכלה בתל אביב, ייצגה את המדינה בתיקים פליליים בתחומי שוק ההון. מאוחר יותר הצטרפה אלמוג לרשות ני"ע שם שימשה יועצת בכירה ליו"ר הרשות ומנהלת המחלקה הבינלאומית של הרשות.

 

לפני שהחלה בקריירה משפטית, עבדה אלמוג בעולם התקשורת. היא שירתה בגל"צ ואחר כך הגישה מספר תוכניות בטלווזיה ושיחקה בכמה סרטים. 

 

חטיבת מחזיקי העניין הוקמה בבנק הפועלים לפני כשנה במסגרת שינוי ארגוני. מטרתה היא לחזק את הקשר עם הגורמים שבאים במגע עם הבנק או מושפעים מפעילותו - גורמים כמו לקוחות, עובדים, בעלי מניות, ספקים, שותפים עסקיים, ארגוני החברה האזרחית, והרגולטורים השונים המפקחים על פעילות הבנק.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x