$
בארץ

אדוארדו אלשטיין חגג עם הרב יאשיהו פינטו את שחרורו מהכלא

בעל השליטה באי.די.בי הגיע לקבר שמעון בר יוחאי לרגל הכנסת ספר תורה חדש לכבוד הרב עם שחרורו מכלא ניצן ורקד עמו ועם חסידיו. באירוע השתתף גם מנכ"ל אי.די.בי, שולם לפידות

גולן חזני 19:4125.01.17
אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה באי.די.בי, בילה היום (ד') בקבר שמעון בר יוחאי במירון. אלשטיין הגיע למקום לרגל הכנסת ספר תורה חדש לכבוד הרב יאשיהו פינטו שהשתחרר היום מהכלא.

 

הרב שוחרר מכלא ניצן שם ריצה שנת מאסר במרכז הרפואי של השב"ס במקום לאחר שהורשע בעסקת טיעון במתן שוחד לתת ניצב אפרים ברכה המנוח. אלשטיין שהה במירון כמה שעות, כל העת לצד הרב ובעת סיום כתיבת הספר ורקד עמו לאחר מכן. לצד אלשטיין השתתף באירוע גם מנכ"ל אי.די.בי שולם לפידות.

 

בין אלשטיין והרב פינטו ישנה היכרות וחברות ארוכת שנים. פינטו היה זה שיעץ לאלשטיין לפני חמש שנים להשקיע בקבוצת אי.די.בי, שנקלעה אז לקשיים, ושידך בינו לבין נוחי דנקנר, בעל השליטה הקודם בקבוצה. אלשטיין השקיע 25 מיליון דולר בגנדן שבשליטת דנקנר ולאחר מכן רכש את החברה עם מוטי בן משה בהסדר חוב והשקיע בה 2 מיליארד שקל נוספים באמצעות החברות הציבוריות שבשליטתו בארה"ב וארגנטינה.

 

הרב יאשיהו פינטו חוגג עם חסידיו את שחרורו מהכלא יחד עם אדוארדו אלשטיין (יושב ראשון משמאל), בעלי השליטה באי.די.בי הרב יאשיהו פינטו חוגג עם חסידיו את שחרורו מהכלא יחד עם אדוארדו אלשטיין (יושב ראשון משמאל), בעלי השליטה באי.די.בי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x