$
תיירות

כמעט חינם: נורוויג'יאן תפעיל טיסות מסקוטלנד ואירלנד לניו יורק ב-68 דולר

חברת התעופה המוזלת תציע החל מהקיץ טיסות ישירות לתפוח הגדול במחירי תחתית. איך זה יקרה? בזכות שימוש במטוסים חסכוניים בדלק ונחיתה בשדות תעופה קטנים יחסית

שירות כלכליסט 13:1530.12.16

 חברת התעופה המוזלת נורוויג'יאן מתכוונת להציע החל מהקיץ הבא טיסות ישירות לניו יורק מסקוטלנד ואירלנד בפחות מ-70 דולר, כך מדווח העיתון הבריטי ה"גרדיאן". החברה הנורבגית תתחרה בעקבות זאת בכמה מחברות התעופה הגדולות, ביניהן בריטיש איירוויז. 

על פי הדיווח, נורוויג'יאן תציע טיסות ישירות מאדינברו בסקוטלנד ומקורק ושאנון באירלנד עבור 56 ליש"ט בלבד (68 דולר). בחברה הסבירו כי ביכולתם להציע את התעריפים הנמוכים הודות לשימוש במטוסים חסכוניים בדלק ועל ידי נחיתה בשדות התעופה הפחות מרכזיים של ניו יורק, הגובים מחירים נמוכים יותר.

 

מטוס של חברת התעופה נורוויג'יאן מטוס של חברת התעופה נורוויג'יאן צילום: Norwegian Air Shuttle

 

"אנחנו עובדים על תוכניות לנתיבי טיסה טרנס-אטלנטיים חדשים מאדינברו ואירלנד, שאנחנו מתכננים להשיק במהלך 2017", מסר לעיתון דובר מטעם החברה. "חלק מרכזי בתכניות שלנו הוא לוודא שהמחירים שלנו ברי השגה, ויאפשרו למספר רב ככל האפשר של אנשים לטוס". עוד הוסיף כי כחלק מסיכום הפרטים, הם בוחנים מספר שדות תעופה, אך שדות התעופה הקטנים יותר בארה"ב מאפשרים להציע "תעריפים פורצי דרך" לנוסעים בבריטניה, אירלנד וארה"ב.

 

כיום מציעה החברה טיסות משדה התעופה גטוויק בלונדון ל-JFK בניו יורק במחירים המתחילים מ-149 ליש"ט. החל מהשבוע הבא, התכנון הוא להכפיל את מספר הטיסות בנתיבים הללו מפעם ביום לפעמיים. נורווי'גיאן מתכוונת לפרסם את הפרטים המלאים של הנתיבים החדשים והתעריפים בשנה החדשה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x