$
תיירות

כך תוכלו לחגוג את הסילבסטר פעמיים באותו הלילה

עבור 10,600 דולר בלבד אפשר לקנות כרטיס למטוס הפרטי המהיר בעולם למרחקים ארוכים ולהספיק לחגוג את השנה החדשה גם בסידני וגם בלוס אנג'לס. וכמה יעלה לשכור את המטוס כולו?

שירות כלכליסט 22:5618.12.16

יש כאלו המתכרבלים על הספה וצופים בסרטים עם בקבוק שמפניה, ונרדמים לפני חצות. ויש כאלו שטורפים את חגיגות הסילבסטר בפה מלא.

 

עבור האחרונים, הטיסה מסידני ללוס אנג'לס כדי לרקוד בשתי מסיבות, ואז טיסה לצדו השני של כדור הארץ בשביל עוד מסיבה, היא חלום סילבסטר שיכול להתגשם.

המטוס הפרטי המהיר ביותר בעולם למרחקים ארוכים, ה-G650, הופך את חגיגות הסילבסטר הרב לאומיות לבנות ביצוע יותר מאי פעם.

 

חברת "פרייביט-פליי" (PrivateFly ) לטיסות צ'רטר במטוסים פרטיים, מציעה לאוהבי החג הזדמנות לחגוג אותו בשתי ערים תוססות – ראשית בסידני ואז בלוס אנג'לס שחוגגת 19 שעות אחרי אוסטרליה.  

לחגוג בסידני לחגוג בסידני צילום: אי פי איי

 

אולם החגיגה הכפולה מגיעה עם תג מחיר לא זול – טיסה לכיוון אחד מסידני ללוס אנג'לס תעלה 191 אלף דולר למטוס כולו, או 10,600 דולר לאדם בהנחה שישנם 18 נוסעים.

 

עד כה לא קיבלה החברה הזמנות. גם בשנה שעברה הציעה החברה את הטיסה וחרף העניין שעורר, לא היו קופצים גם אז. אולם החברה מקווה כי מישהו יקפוץ על ההזדמנות ברגע האחרון.

 

"על בסיס יומיומי, אנשים נוטים להזמין טיסות 5 ימים מראש. אנשים רבים המזמינים טיסות פרטיות לא מתכננים זמן רב מראש כך שלא אופתע אם יהיו לנו הזמנות עד לערב הסילבסטר", אמרה קרול קורק, סמנכ"לית שיווק של "פרייביט –פליי".

 

מי שכן יחליט להזמין את הטיסה יזכה ליין טוב, שמפניה וקייטרינג גורמה במהלך הטיסה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x