$
בארץ

פסגות ינהל את קרן ההשתלמות של עובדי חברת החשמל שהיקפה 800 מיליון שקל

הזכייה נעשתה לאחר הליך תחרותי אותו הובילה ועדת איתור מטעם החברה המנהלת של קרן ההשתלמות. דמי הניהול צפויים להיות נמוכים מאד בדומה למכרזים דומים בענף

רחלי בינדמן 12:0020.12.16

בית ההשקעות פסגות בניהולו של ברק סורני, זכה בהליך תחרותי לניהול כספי קרן ההשתלמות של עובדי חברת החשמל בהיקף של 800 מיליון שקל.

 

הזכייה נעשתה לאחר הליך תחרותי אותו הובילה ועדת איתור מטעם החברה המנהלת של קרן ההשתלמות ובה חברים יו"ר הקרן מוטי לוי, המנכ"ל ליאור ששון, יו"ר ועדת ההשקעות איתן השחר ומזכיר הקרן שאול מוסלי, המבקר הפנימי גור אחיעזרא ודירקטור בקרן אלכסנדר זייד. דמי הניהול צפויים להיות נמוכים מאד בדומה למכרזים דומים בענף. 

ברק סורני, מנכ"ל פסגות ברק סורני, מנכ"ל פסגות צילום: גיא חמוי

 

הנהלת קרן ההשתלמות מסרה: "אנו גאים להצטרף לבית ההשקעות הגדול במדינה, ומצפים לשיתוף פעולה פורה וריווחי לטובת כל עמיתי הקרן".

 

ברק סורני, מנכ"ל פסגות: "אנו שמחים על הבחירה בפסגות כגוף שינהל את כספי קרן ההשתלמות עבור עובדי חברת החשמל לישראל. פסגות דוגל בניהול השקעות מקצועי ואחראי, לצד שמירה על זכויות לקוחותיו, במטרה להשיא תשואה גבוהה לאורך זמן. פסגות כגוף המוביל בתחום ניהול קופות הגמל וקרנות ההשתלמות הענפיות, חרט על דגלו עקרונות השקעה מנחים הממוקדים בניהול סיכונים ובניית תהליכים מובנים, כמו גם חדשנות ומעטפת שירותים נרחבת".

 

פסגות ני"ע מנהלת כ- 65 מיליארד שקל מתוך 185 מיליארד שקל המנוהלים בפסגות בית השקעות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x