$
בארץ

מנכ"ל משרד העבודה והרווחה, אליעזר יבלון, מת בגיל 66

יבלון נפטר מדום לב במהלך משחק טניס; כיהן בעבר בתפקידים בכירים בתע"א ועסק לאחרונה בחיבור תיק העבודה למשרד הרווחה

מיקי פלד 14:2709.12.16

מנכ"ל משרד העבודה והרווחה, אליעזר יבלון, נפטר הבוקר (ו')  במפתיע מדום לב במהלך משחק טניס. יבלון, בן 66 במותו, הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים. הוא שימש מאז אוגוסט בשנה שעברה כמנכ"ל המשרד.

 

יבלון שימש במשך שנים ארוכות בתפקידים בכירים בתעשייה האווירית ובתפקידו האחרון ניהל את חנות העובדים במפעל. לפני כן שימש כיו"ר תאגיד המים "מניב" וחבר מועצת העיר ראשון לציון. בתפקידו במשרד הרווחה ניהל יבלון את הכנסת תיק העבודה לתוך המשרד ועבד על מספר תוכניות חדשות, בהן תוכנית לאומית לטיפול בצעירים בסיכון.

 

 

 

שר העבודה והרווחה, חיים כץ ספד לו ואמר כי "אליעזר היה מנהיג בחסד, איש של אמת ואמונה, אוהב שלום ורודף שלום, שליח ציבור המחוייב לעשייתו בכל נימיו. בזמן קצר במשרד הביא לשינויים מרחיקי לכת".

 

יו"ר ועדת העבודה והרווחה של הכנסת, ח"כ אלי אלאלוף, ספד גם הוא ואמר כי "אליעזר היה אדם מוכשר וחכם, מלא חמלה ורגישות. זוהי אבידה קשה לרשויות הרווחה".

 

יו"ר איגוד נותני שירותי הסיעוד, דורון רז, אמר כי "יבלון היה איש חכם ובדרכו המיוחדת פעל לקידום הטיפול בקשישים בישראל, תוך הקשבה ושיתוף עם הגורמים המטפלים. מותו הוא אבידה גדולה לכולנו. יהי זכרו ברוך".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x