$
בארץ

מנכ"ל חדש לתפרון: איתן שטיאנסי שהיה בעבר דירקטור בלתי תלוי בחברה

יומיים בלבד לאחר שהודיע מנכ"ל החברה גיל שמעון על סיום כהונתו בשל הזדמנות עסקית מודיעה חברת הטקסטיל על מינוי מנכ"ל חדש שכיהן בחמש השנים האחרונות כמנכ"ל חברת האריזה לגין

ניר טל 10:2322.11.16

חברת הטקסטיל תפרון מודיעה הבוקר על מינוי של איתן שטיאנסי כמנכ"ל החדש של החברה וזאת לאחר יומיים בלבד מאז הודיע גיל שמעון על סיום כהונתו. כזכור, שמעון סיים את כהונתו בשל הזדמנות עסקית, כך על פי הדיווח לבורסה. שטאינסי מגיע מעולם התעשייה וע"פ ההודעה הוא כיהן ב-5 השנים האחרונות כמנכ"ל של קבוצת לגין (יגור), חברה שעיקר פעילותה בתחום פתרונות האריזה וייצור של אריזות פלסטיק ומתכת.

 

שטיאנסי כיהן כדירקטור בלתי-תלוי בחברת תפרון החל מחודש ינואר 2015 ועד לחודש אוגוסט האחרון, אז הודיע על התפטרותו. הסיבה המרכזית להתפטרות נומקה בכך שהיא תאפשר לחברה לאמץ את ההקלות בהליך אישור הדוחות כספיים כתאגיד קטן שאינו מונה למעלה מ-6 דירקטורים. במהלך תפקידו כיהן בין היתר בוועדת התגמול והביקורת של הדירקטוריון.

 

מינויו המהיר של שטיאנסי מגיע ברקע לפרסום דו"חות מעודדים של החברה לרבעון ה-3 של שנת 2016 שכללו גידול של 19% במכירות החברה ומעבר לרווח לפני מס של 426 אלף דולר בעקבות מגמת צמיחה בשוק האמריקני המהווה את עיקר פעילותה. יומיים לאחר פרסום הדו"חות רשמה מניית החברה עליה בשיעור של 7.7% ו-3.9% בהתאמה.

 

מפעל תפרון במשגב מפעל תפרון במשגב צילום: דורון גולן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x